ارایۀ خدمات صحی در شفاخانه صدری ابن سینا

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۵:۵۶
ارایۀ خدمات صحی در شفاخانه صدری ابن سینا

شفاخانۀ ملی وتخصصی صدری ابن سینا، یکی از شفاخانه‌های شهرکابل می‌باشد. این شفاخانه در کنار این که برای باشندگان شهر کابل خدمات صحی ارایه می‌کند، بیمارانی که از ولایات به این شفاخانه رجعت داده می‌شود نیز تحت تداوی قرار می‌گیرند.
در سه ماه نخست سال روان، این شفاخانه 15662 تن مراجعین داشته است. که از این میان 1185 تن از آنان بستری گردیده و 14477 تن آن به گونه سراپا تحت تداوی قرار گرفته است
افزون بر این، در این شفاخانه 15617 تن در بخش‌های لابراتوار، ایکو، التراسوند، اکسری، سی تی اسکن، و گراف قلب تحت معاینه قرار گرفته اند.
شفاخانه نام‌برده دارای بخش‌های، داخله صدری، جراحی صدری، ایکوکاردیو گرافی و مراقبت های جدی، خدمات لابرتواری، اکسری، سی تی اسکن، گراف قلب و سایرمعاینات طبی برای بیماران می‌باشد
شفاخانه صدری ابن سینا درسال 1341 تاسیس گــــــردیده است.این شفاخانه دارای 60 بستر و 166 کارمند می‌باشد.
دسترسی به خدمات صحی حق هر شهروند کشور است و وزارت صحت عامه متعهد بر ارایه خدمات صحی با کیفیت و بهبود وضعیت صحی مردم در کشور می‌باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۴:۲۶
Background image

بازدید معین عرضه خدمات صحی از ولایت هرات

داکترفدامحمد پیکان معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه طی یک سفر رسمی از ولایت هرات بازدید نمود.
در این سفرمعین عرضه خدمات صحی و داکتر محمد داوود هاشمی معاون مالی و اداری ولایت هرات،. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۵:۲۸
Background image

یک واقعه مثبت ویروس کرونا در افغانستان تثبیت شد

داکتر فیروزالدین فیروز، وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز طی یک نشست خبری از نخستین واقعه مثبت ویروس کرونا در ولایت هرات خبر داد. این نخستین واقعه مثبت ویروس کرونا است که در. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۶:۲۳
Background image

واردات اقلام مواد غذایی از کشور ایران به افغانستان به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق آن به بحث گرفته شد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور، امروز طی نشستی با نماینده‌گان وزارت های زراعت، اقتصاد، مبارزه با حوادت، اتاق تجارت و سرمایه گذاری، اداره نورم واستندرد و اداره هوانوردی ملکی. . .

BACK TO NEWS