اشتراک سپرست وزارت صحت عامه در نشست بورد اجرایی سازمان صحی جهان

Panah_moph
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۲ - ۱۷:۲۵
اشتراک سپرست وزارت صحت عامه در نشست بورد اجرایی سازمان صحی جهان

چهارشنبه، 12 جوزا 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه و معاون بورد اجرایی سازمان صحی جهان، امروز در نشست بورد اجرایی این سازمان اشتراک نمود.

در این نشست، روی نتایج 74مین نشست سالانه سازمان صحی جهان، مدیریت و حکومت‌داری در امور مالی، بودجه، چگونه‌گی پروسه انتخاب رییس سازمان صحی جهان و دیگر موارد مهم بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

سرپرست وزارت صحت عامه، بر استخدام کادرهای سازمان صحی جهان با در نظرداشت مساوات تاکید کرده گفت که امیدوارم در آینده از کادرهای افغان نیز در این سازمان استخدام شود.

داکتر مجروح، هم‌چنان در ادامه سخنانش اضافه نمود که کشورهای که عملا در شرایط جنگی قرار دارند باید بیشتر مورد توجه سازمان صحی جهان در راستای فراهم سازی امکانات و حمایت تخنیکی قرار گیرند.

سرپرست وزارت صحت عامه هم‌چنان خاطرنشان ساخت که من به نماینده از افغانستان و کشورهای جنگ زده در این سازمان حضور فعال خواهم داشت و راستای بهبود وضعیت صحی در این کشورها تلاش می‌کنم.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۹:۴
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه خواهان همکاری بانک جهانی برای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید

چهارشنبه، 26 جوزا 1400

داکتر وحید مجرح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست از راه دور با نماینده‌گان بانک جهانی خواهان همکاری آنان در راستای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۶:۴
Background image

یک محموله از کیت های اضطراری کشور روسیه از طریق سازمان صحی جهان به افغانستان رسید

سه شنبه 25 جوزا 1400

این محموله شامل کیت های اضطراری است که قبلا از طرف کشور روسیه به سازمان صحی جهان تسلیم داده شده بود که امروز به افغانستان رسید.

در نشستی که به این مناسبت راه. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۴ - ۲۳:۱۸
Background image

موج سوم ویروس کرونا مرگ‌بارتر از موج اول و دوم است

دوشنبه، ۲۴ جوزا ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشست استجوابیه مجلس نماینده‌گان اشتراک نموده و در رابطه به وضعیت صحی کشور معلومات ارایه کرد.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS