اطلاعیه ریاست اکمال تخصص

Panah_moph

ریاست اکمال تخصص بر طبق فیصله کمیته رهبری امتحان انترنس  چهار بست شفاخانه های تخصصی را که برای متقاضیان امتحان انترنس سال 1399 به اعلان گذاشته شده بود اما کاندید نداشته است، مجدداً به اعلان می‌سپارد.

شماره

رشته

شفاخانه

تعداد بست ها

۱

جراحی اوعیه

عاجل ابن سینا کابل

یک بست

۲

جراحی اعصاب

حوزوی هرات

یک بست

۳

داخله اطفال

تخصصی تخار

یک بست

۴

داخله اطفال

حوزوی کندهار

یک بست

 

 

 

 

 

متقاضیان محترم از رشته مربوطه و دسپلین مربوطه که امتحان انترنس سال 1399را سپری نموده اند و نمره معیاری دارند میتوانند درخواست های خویش را الی تاریخ ۲۲/۹/۱۳۹۹ بریاست اکمال تخصص تقدیم دارند .          

قابل تذکر است مطابق فیصله کمیته رهبری امتحان انترنس سال 1399 ترینی های معرفی شده مراکز تخصصی به هیچ وجه تبدیل و خدمتی معرفی شده نمیتوانند.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۸
Background image

پیام تسلیت

با اظهار تاثر و تاسف اطلاع حاصل نمودیم که متخصص و کدر دیگر جامعه طبی افغانستان امروز صبح در اثر انفجار ماین در مرکز ننگرهار مظلومانه جام شهادت نوشید .

داکتر صدف که ترینی متخصص نسایی . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۲۳:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه

پیام تسلیت

با کمال تاسف و تاثر اطلاع حاصل نمودیم که داکتر خلیل نرمگو، مسوول واحد جراحی شفاخانه ولسوالی بغلان مرکزی و رئیس اسبق اتحادیه خبرنگاران بغلان، شام امروز در مسیر راه پلخمری . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۹:۳۷
Background image

اطلاعیه توزیع واکسین کرونا برای کارمندان صحی کشور

وزارت صحت عامه کشور تطبیق واکسین کووید-۱۹ را در سرتا سر افغانستان برای کارمندان صحی آغاز می‌نماید. برای جمع آوری معلومات از تمام کارمندان صحی اعم از دولتی و سکتور خصوصی ( داکتران٬ نرس . . .

Back to announcements