اعلان تدارکاتی؛‌ اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 4500 بالون آکسیجن طبی مورد ضرورت شفاخانه رابعه بلخی

Panah_moph

Publish Date

Closing Date

Location کابل

شفاخانه رابعه بلخی بتاریخ 15/11/1398 داوطلبی باز ملی را جهت تهیه و تدارک (4500 بالون اکسیجن طبی) که داری نمبر شناسائی MOPH/RBH/1399/NCB/G004 میباشد، راه اندازی نموده بود. در نتیجه ارزیابی که از آفر ها صورت گرفت، شرکت تولید اکسیجن جنگلک کابل به قیمت مجموعی مبلغ (2205000/ دو ملیون و دو صد و پنج هزار) افغانی به حیث شرکت برنده ارزیابی گردیده است.

شفاخانه رابعه بلخی از تمام اشخاص و افراد تقاضا به عمل می‌آورد تا در صورت اعتراض در مورد شرکت یاد شده الی 7 روز بعد از نشر اعلان به ریاست شفاخانه رابعه بلخی تشریف آورده و مشکلات واعتراض خویش را کتباً ارایه نماید.

 

آدرس:شفاخانه رابعه بلخی ،فروشگاه ،مقابل هوتل کابل سرینا کابل افغانستان

داوطلبی های بیشتر

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۱۴:۷ کابل
Background image

اعلان تدارکاتی؛ دعوت به داوطلبی تهیه و تدارک یک پایه جنراتور 150KVA و یک عدد چنج آور مورد ضرورت ریاست خدمات طب عدلی

ریاست تهیه و تدارکات وزارت صحت عامه از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک یک پایه جنراتور 150KVA و یک عدد چنج آور مورد ضرورت ریاست خدمات طب عدلی تحت . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵ کابل
Background image

اعلان تدارکاتی؛ اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد پروژه ترمیم و بازسازی بخش های OPD و تلی میدیسن وارد جراحی قلبی اطفال شفاخانه صحت طفل اندراگاندی

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، ریاست تهیه و تدارکات وزارت صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان در نظر دارد، قرارداد پروژه ترمیم و . . .

Back to tenders