اعلان تدارکاتی؛ اطلاعیه تصمیم اعطای قراداد 14 قلم تیل وروغنیات شفاخانه رابعه بلخی

Panah_moph

Publish Date

Closing Date

Location کابل

شفاخانه رابعه بلخی به تاریخ 15/6/1399 داوطلبی بازملی را جهت تهیه وتدارک (14 قلم تیل و روغنیات) که داری نمبر شناسائی MOPH/RBH/1399/NCB/G003 میباشد، راه اندازی نموده بود. در نتیجه ارزیابی که از آفر ها صورت گرفت شرکت وحدت رضایان به قیمت مجموعی مبلغ (1742993.6) افغانی به حیث شرکت برنده ارزیابی گردیده است.

شفاخانه رابعه بلخی ازتمام اشخاص و افراد تقاضابه عمل می‌آورد تا در صورت اعتراض در مورد شرکت یاد شده الی 7 یوم بعد از نشر اعلان به ریاست شفاخانه رابعه بلخی تشریف آورده و مشکلات واعتراض خویش را کتبا" ارایه نماید.

آدرس: شفاخانه رابعه بلخی ،فروشگاه ،مقابل هوتل کابل سرینا کابل افغانستان

داوطلبی های بیشتر

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳ - ۱۴:۳۰ کابل
Background image

اعلان تدارکاتی؛ دعوت به داوطلبی تهیه و تدارک ریجنت های لابراتواری، تجهیزات طبی و مواد مصرفی مورد ضرورت شفاخانه استقلال

{وزارت صحت عامه} از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک ریجنت های لابراتواری، تجهیزات طبی و مواد مصرفی مورد ضرورت شفاخانه استقلال تحت ریفرنس نمبر . . .

شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۱۲:۷ کابل
Background image

اعلان تدارکاتی؛ اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد تهیه و تدارک حبوبات 9 قلم حبوبات مورد ضرورت انستیتوت علوم صحی پوهاند غضنفر

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود که وزارت صحت عامه در نظر دارد قرارداد تهیه و تدارک حبوبات 9 قلم حبوبات مورد ضرورت انستیتوت علوم . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۰ - ۱۵:۵۱ کابل
Background image

اعلان تدارکاتی؛ دعوت به داوطلبی داوطلبی تهیه و تدارک وسایل تکنالوژی معلوماتی

ریاست تهیه و تدارکات وزارت صحت عامه از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی مورد ضرورت ریاست هماهنگی کمک ها و تقویت . . .

Back to tenders