اعلان تدارکاتی؛ اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد طبع و چاپ مواد تبلیغاتی و رهنمودهای تداوی اچ آی وی، کاهش اضرار، مشوره دهی و هیپاتیت آمریت پروگرام ملی کنترول ایدز، STI و هیپاتیت

Panah_moph

Publish Date

Closing Date

Location کابل

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، ریاست تهیه و تدارکات وزارت صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان در نظر دارد، قرارداد طبع و چاپ مواد تبلیغاتی و رهنمودهای تداوی اچ آی وی، کاهش اضرار، مشوره دهی و هیپاتیت آمریت پروگرام ملی کنترول ایدز، STI و هیپاتیت با نمبر تشخیصیه ((GOV/MOPH/HIV/1398/NCB/G14 را به شـرکت مطبعه حبیب ناصری دارنده جواز نمبر (47274) محل اصلی تجارت چهار راهی صدارت، حق مارکیت، مرکز کابل، کابل به قیمت مجموعی مبــــــــــلغ ( 1,898,500 یک میلیون و هشتصد و نود و هشت هزار و پنجصد ) افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به ریاست تهیه و تدارکات وزارت صحت عامه واقع چهاراهی شهید احمد شاه مسعود وزیر اکبر خان، کابل افغانستان وفق حکم ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

داوطلبی های بیشتر

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۱:۲۰ کابل
Background image

اعلان تدارکاتی؛ اعلان مجدد داوطلبی تهیه و تدارک کارتریج HCV برای ماشین Gene Xpert/Cepheid 4 Modules

شماره دعوتنامه داوطلبی: GOV/MOPH/HIV/1398/NCB/G26/RB

ریاست تهیه و تدارکات وزارت صحت عامه از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک کارتریج HCV برای . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۰:۳۲ کابل
Background image

اعلان تدارکاتی؛ دعوت به داوطلبی تهیه وتدارک تیل دیزل شفاخانه وزیر اکبرخان

{ریاست شفاخانه وزیرمحمد اکبرخان } ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (تهیه و تدارک تیل دیزل)  تحت ریفرنس نمبر {MOPH/WAKH/NCB/1399/G005} اشتراک نموده و یک کاپی . . .

Back to tenders