تاکید رهبری وزارت صحت عامه بر اصلاحات و معیاری سازی خدمات شفاخانه‌ها در کشور

Panah_moph
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۳:۵۲
تاکید رهبری وزارت صحت عامه بر اصلاحات و معیاری سازی خدمات شفاخانه‌ها در کشور

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با داکتر ایان کولارد شارژدافیر کشور بریتانیا در کابل، دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار، دو طرف روی چگونه‌گی مبارزه با ویروس کرونا در افغانستان، اصلاحات شفاخانه‌ها و مبارزه با فساد اداری در سکتور صحت بحث و تبادل نظر نمودند.

داکتر عثمانی، ضمن شریک کردن کاکردهای وزارت صحت عامه در بخش های نامبرده، اصلاحات شفاخانه‌ها و معیاری سازی خدمات صحی را از اولویت‌های مهم کاری اش عنوان نموده و از آقای ایان کولارد خواست تا وزارت صحت عامه افغانستان را که نیاز به همکاری در راستای ارزیابی کیفیت خدمات و تجهیز شفاخانه ها دارد، کمک نماید.

هم‌چنان داکتر کولارد، از کاکردهای رهبری وزارت صحت عامه به ویژه در بخش‌های مبارزه با ویروس کرونا و فساد اداری استقبال نموده و بر ادامه همکاری کشور بریتانیا در افغانستان تاکید کرد.

بریتانیا، سکتور صحت افغانستان را در بخش‌های مبارزه با بیماری پولیو، توبرکلوز، ملاریا و تقویت پروژه صحتمندی از طریق شرکای صحی بین المللی حمایت می‌کند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۴:۲
Background image

طرح مبارزه با موج دوم ویروس کرونا در کشور مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، در نشستی با مسوولان صحی این وزارت طرح مبارزه با موج دوم ویروس کرونا در کشور را مورد ارزیابی قرار داد.

این طرح به خاطر هماهنگی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۴:۴
Background image

کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی به دولت افغانستان مساعدت کرد

کشور کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی را که به دولت جمهوری اسلامی افغانستان مساعدت کرده بود، امروز در نشستی به وزارت صحت عامه کشور تسلیم کرد. این محموله شامل 277 هزار ماسک می‌باشد.

. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۴:۴۲
Background image

نشستی به خاطر مبارزه با شیوع موج دوم ویروس کرونا در کشور با مسوولان صحی مرکز و ولایات راه اندازی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس با مسوولان صحی مرکز و صحت‌عامه ولایات به خاطر تدابیر و آمادگی‌ها در مراکز صحی مبارزه باشیوع موج. . .

BACK TO NEWS