تاکید رهبری وزارت صحت عامه بر تقویت منابع بشری و ریفورم برنامه اکمال تخصص با استفاده از تجارب شفاخانه« اف ام ای سی» در كشور

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۵
تاکید رهبری وزارت صحت عامه بر تقویت منابع بشری و ریفورم برنامه اکمال تخصص با استفاده از تجارب شفاخانه« اف ام ای سی» در كشور

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت و عامه، امروز در دیداری با خانم هرجی سفیر بنیاد آقاخان در کابل، بر تقویت منابع بشری و ریفورم برنامه اکمال تخصص با استفاده از تجارب شفاخانه «اف ام ای سی» و شفاخانه‌های ولایتی بامیان، بدخشان و ديگر شفاخانه‌های کشور تاکید نمود.

سرپرست وزارت صحت عامه، در این دیدار با خانم هرجی روی چگونه‌گی تقویت عرضه خدمات صحی در شفاخانه‌ « اف ام ای سی» شفاخانه‌های ولایتی بامیان و بدخشان گفتکو نمودند.

داکتر مجروح از سفیر بنیاد آقاخان خواست تا با استفاده از تجارب شفاخانه‌ «اف ام ای سی» در داخل و بیرون از كشور وزارت صحت عامه را در بخش ريفورم برنامه اكمال تخصص همکاری نماید.

در عین حال، بانو هرجی با تاکید بر تقویت عرضه خدمات صحی در شفاخانه‌های مذکور برای آموزش کارمندان صحی وعده همکاری داد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۶
Background image

نتایج ارزیابی بانک جهانی در پیوند به پروژه‌های صحی مورد بحث قرار گرفت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز نتایج ارزیابی بانک جهانی را که از سوی این بانک در پیوند به پروژه های صحتمندی و پاسخدهی به کووید-19 صورت گرفته است مورد بحث قرار دارد.

داکت. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۱
Background image

کشور چین مجموعا چهارصد هزار دوز واکسین کرونا به افغانستان کمک می‌کند

آقای وانگ یو سفیر کشور چین، امروز در دیداری با داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه داشت، از کمک دوصدهزار دوز دیگر واکسین کرونا به دولت افغانستان خبر داد.

آقای وانگ در نشست قبلی که. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷
Background image

نشست کمیته ملی حمایت و تغذیۀ طفل با شیر مادر راه اندازی شد

این نشست به رهبری داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان وزارت صحت‌عامه، با اشترک نمایندگان 13 ارگان مختلف که عضویت این کمیته را دارا اند به خاطر حمایت و تقویت از تغذیه اطفال با شیر مادر. . .

BACK TO NEWS