تاکید رهبری وزارت صحت عامه بر نصب و فعال سازی دستگاه‌های تولید اکسیجن در 10 ولایت کشور

Panah_moph
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۲:۲۵
تاکید رهبری وزارت صحت عامه بر نصب و فعال سازی دستگاه‌های تولید اکسیجن در 10 ولایت کشور

دوشنبه، 11 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی از راه دور با نماینده اداره یونیسف و تیم همراه شان روی رفع چالش‌های موجود در پروسه تدارکات دستگاه‌های تولید اکسیجن بحث و تبادل نظر نمودند.

در این نشست، چالش‌های که در پروسه تدارکات و کارهای تخنیکی که بخاطر نصب و فعال سازی دستگاه‌های تولید اکسیجن با دو شرکت از سوی اداره یونیسف صورت گرفته بود با نماینده یونیسف شریک گردید و روی حل این معضل تفاهم صورت گرفت.

سرپرست وزارت صحت عامه، بر نصب و فعال سازی دستگاه‌های تولید اکسیجن در ولایت‌های نیازمند تاکید کرده گفت که با توجه به وضعیت کرونا در کشور شماری از ولایات نیاز شدید به دستگاه‌های تولید اکسیجن دارد.

در عین حال نماینده اداره یونیسف، بر همکاری شان بر رفع چالش‌های موجود وعده همکاری داده گفت که همکاران ما در یک نشست جداگانه با نماینده‌گان ادارات مربوطه وزارت صحت عامه روی حل این چالش با هم کار خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۵:۵۲
Background image

بیست تیم صحی برای ارایه خدمات به بی‌جا شده‌گان در شهر کابل توظیف شد

چهارشنبه، 20 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست اضطراری با داکتر عبدالکریم توتاخیل معاون انسجام اداره امور ریاست جمهوری، نماینده‌گان وزارت رسیده‌گی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت صحت: شرایط موجود مستلزم رویکرد متفاوت به منظور رسیدگی به واقعات عاجل صحی است

سه‌شنبه، 19 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی که به منظور هماهنگی برای رسيده‌گی به واقعات عاجل برگزار شده بود بر ارایه خدمات صحی و توزیع منابع در ساحات. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۷:۱۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد

دوشنبه، 18 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با آقای فلیپی ریبیریو رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد "ام اس اف" در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، روی. . .

BACK TO NEWS