تلاش وزارت صحت عامه برای رفع کمبود اکسیجن در کشور

Panah_moph
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۸ - ۱۷:۲۴
تلاش وزارت صحت عامه برای رفع کمبود اکسیجن در کشور

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه کشور، امروز از شرکت تولید اکسیجن واحد دیدن نموده و کارکردهای این شرکت را از نزدیک بررسی کرد.

داکتر عثمانی ، بر رفع کمبود اکسیجن در کشور تاکید نموده گفت که ما در تلاش استیم تا با فعال سازی فابریکه های تولید اکسیجن، این چالش را به کلی مرفوع کنیم.

داکتر عثمانی، گفت که شرکت تولید اکسیجن واحد، از چند سال به این طرف به دلیل مشکلات مالی و برق غیر فعال بوده و اکنون این شرکت بنابر نیازمندی و تقاضای بیشتر مردم به اکسیجن با همکاری وزارت صحت عامه فعال گردیده است.

سرپرست وزارت صحت عامه، می‌گوید که وزارت صحت عامه با این شرکت در فراهم سازی اکسیجن قرار داد نموده است که در صورت ضرورت اکسیجن مورد ضرورت را در اختیار این وزارت قرار ‌دهد.

این شرکت در یک شبانه روز دوازده صد بالون اکسیجن تولید می‌کند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۶:۳۸
Background image

شفاخانه صدبستر دشت برچی بازگشایی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، روند ارایه خدمات صحی را در شفاخانه صدبستر دشت برچی پس از بازسازی طی نشستی امروز افتتاح نمود. این شفاخانه به. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۶:۶
Background image

تلاش وزارت صحت عامه برای رفع کمبود اکسیجن در مراکز صحی

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز در یک نشست خبری اعلام نمود که چالش های کمبود اکسیجن در مراکز صحی با فعال سازی یک شرکت جدید تولید اکسیجن و نظارت جدی از رساندن. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۵۷
Background image

دیدار وزیر صحت‌عامه با استادان برنامه اکمال تخصص

داکتر احمد جوادعثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با استادان برنامه اکمال تخصص طی نشستی دیدار نمود.

در این دیدار نخست استادان اکمال تخصص برنامه‌ها و. . .

BACK TO NEWS