ثبت نام برای شمولیت در امتحان انترنس اکمال تخصص سال ۱۳۹۸

panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۱:۳
ثبت نام برای شمولیت در امتحان انترنس اکمال تخصص سال ۱۳۹۸

به اطلاع عموم دوکتوران که خواهان ثبت نام برای شمولیت درامتحان انترنس اکمال تخصص سال ۱۳۹۸ هستند رسانیده میشود:
1. وزارت صحت عامه ثبت نام برای امتحان انترنس اکمال تخصص را به شکل آنلاین آغاز نموده است که الی تاریخ 16 سنبله سال جاری جریان خواهد داشت؛
2.  همه علاقمندان واجد شرایط میتوانند از طریق سایت انترنیتی (http://43.249.40.202:8087) ثبت نام نمایند.
3.  کاندیدان محترم نیاز ندارد تا جهت ثبت نام و اخذ کارت شمولیت امتحان به وزارت صحت عامه مراجعه نماید. تمام پروسه تا اخذ کارت شمولیت به شکل آنلاین از طریق انترنت صورت میګیرد.
4. قبل از ثبت نام در مورد انتخاب رشته، شفاخانه و ولایات انتخابی خویش خوب دقت نمایید و بعد از ثبت نام تبدیلی رشته ومرکز تریننگ به هیچ صورت قابل اجرا نیست.
5.  ریفرنس ها برای امتحان انترنس از طریق سایت وزارت صحت عامه قبلا به نشر رسیده است و همچنان در سایت ثبت نام نیز قابل دسترس میباشد. پارچه امتحان از ریفرنس تهیه میګردد.
6. تاریخ و محل برگزاری امتحان قبل از امتحان از طریق ویب سایت و صفحات اجتماعی وزارت صحت عامه به اطلاع شما رسانیده خواهد شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۵:۴۴
Background image

تفاهم‌نامه ایجاد یک باب مرکز ارتوپیدی در ولایت هلمند به امضا رسید

داکتر فیروز الدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، تفاهم‌نامه ایجاد یک باب مرکز ارتوپیدی را با آقای البرتو کایرو مسوول نهاد صلیب سرخ امضا کرد.
بر اساس این تفاهم‌نامه نهاد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۶:۳۲
Background image

تفاهم‌نامه تسلیم دهی پلی‌کلینیک "دوستی افغانستان-اندونیزیا" به امضا رسید

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور امروز طی نشستی تفام‌نامه تسلیم دهی پلی‌کلینیک "دوستی افغانستان-اندونیزیا" را با داکتر عارف الرحمن سفیر کشور اندونیزیا در کابل، امضا کرد.
این. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۴:۱۱
Background image

دیدارمعین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه از شفاخانه ولایتی زابل

داکتر فدامحمد پیکان معین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، امروز( پنج‌شنبه 28 سنبله 1398) در راس یک هیئت به ولایت زابل سفر نموده و از شفاخانه ولایتی این ولایت که در انفجار صبح امروز آسیب. . .

BACK TO NEWS