داکتر ماموسی زیور، معین مالی و اداری وزارت صحت عامه، امروز یکشنبه با تیم (NKC (New Kabul Compound در دفتر کارش دیدار نمود

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۳:۱۹
داکتر ماموسی زیور، معین مالی و اداری وزارت صحت عامه، امروز یکشنبه با تیم NKC ( New Kabul Compound) در دفتر کارش دیدار نمود

در این دیدار تیم NKC در افغانستان که چندی قبل کار بازسازی شفاخانه رابعه بلخی را به عهده گرفته بود، امروز بعد از تکمیل شدن این پروسه رسما به معین مالی و اداری وزارت صحت عامه، تسلیم نمود.
معین مالی و اداری وزارت صحت عامه، بازسازی شفاخانۀ رابعه بلخی و کارهای انجام شده در این شفاخانه را مهم و ارزنده دانست و از کمک‌های بلاعوض کشور امریکا به سکتور صحت افغانستان ابراز امتنان و قدردانی نمود.
هم‌چنان معین مالی و اداری وزارت صحت عامه، خواهان همکاری‌های بیشتر کشور امریکا به سکتور صحت افغانستان گردید. هیأت دفتر
NKC به نمایندگی از مردم امریکا، از همکاری‌های بیشترکشورش در آینده نیز وعدۀ همکاری سپرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۶:۳۸
Background image

شفاخانه صدبستر دشت برچی بازگشایی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، روند ارایه خدمات صحی را در شفاخانه صدبستر دشت برچی پس از بازسازی طی نشستی امروز افتتاح نمود. این شفاخانه به. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۶:۶
Background image

تلاش وزارت صحت عامه برای رفع کمبود اکسیجن در مراکز صحی

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز در یک نشست خبری اعلام نمود که چالش های کمبود اکسیجن در مراکز صحی با فعال سازی یک شرکت جدید تولید اکسیجن و نظارت جدی از رساندن. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۵۷
Background image

دیدار وزیر صحت‌عامه با استادان برنامه اکمال تخصص

داکتر احمد جوادعثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با استادان برنامه اکمال تخصص طی نشستی دیدار نمود.

در این دیدار نخست استادان اکمال تخصص برنامه‌ها و. . .

BACK TO NEWS