ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس بانك جهاني

Panah_moph
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۸:۴۶
ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس بانك جهاني

پنج‌شنبه، ۷ اسد ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با رییس بانک جهانی برای افغانستان در وزارت صحت عامه دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، روی اجندای ریفورم و اصلاحات سیستم صحی کشور، بسته مدغم خدمات صحی اساسی، چگونه‌گی مبارزه با موج سوم ویروس کرونا، فراهم سازی واکسین کرونا، چالش‌های دسترسی مردم در نقاط دور دست کشور به خدمات صحی اساسی، اصلاحات جدی در عرضه خدمات شفاخانه‌یی، چالش‌های موجود پروژه صحتمندی، طرح و دیزاین پروژه پسا صحتمندی و پروژه کووید-۱۹ بحث همه جانبه صورت گرفت.

سرپرست وزارت صحت عامه از همکاری بانک جهانی تشکری نموده و آن را از جمله تمویل کننده‌گان مهم سکتور صحت به ویژه پروژه صحتمندی خواند.

داکتر مجروح، همکاری بانک جهانی را در ارایه خدمات صحی بسیار موثر و ارزنده دانسته و از خانم ملندا گود خواست تا در شرایط حساس کنونی که مردم افغانستان نیاز شدید به همکاری های صادقانه جهانیان دارند، همکاری نمایند.

هم‌چنان خانم ملندا گود ریس جدید بانک جهانی برای افغانستان، بر تداوم همکاری های شان تحت رهبری حکومت افغانستان وعده داده و از تلاش‌های صادقانه رهبری وزارت و کارکنان صحی در این شرایط دشوار اظهار قدردانی نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۹:۱۸
Background image

از روز جهانی قلب در نشستی گرامی داشت به عمل آمد

وزارت صحت‌عامه در نشستی به خاطر بلند بردن سطح  آگاهی عامه و جلوگیری از بیماری های قلبی در نشستی گرامی داشت به عمل  آورد.

داکتر حیدرخان حیدر رییس عمومی طب وقایوی وزارت صحت‌عامه در این. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۱۵:۳۸
Background image

از روز جهانی فزیوتراپی در نشستی گرامی داشت به عمل آمد

این نشست با حضور مولوی حبیب الله آخند زاده حامد معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، رییسان و نماینده گان ادارات مختلف در تالار وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد.

معین عرضه خدمات نخست این. . .

BACK TO NEWS