ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس بانك جهاني

Panah_moph
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۸:۴۶
ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس بانك جهاني

پنج‌شنبه، ۷ اسد ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با رییس بانک جهانی برای افغانستان در وزارت صحت عامه دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، روی اجندای ریفورم و اصلاحات سیستم صحی کشور، بسته مدغم خدمات صحی اساسی، چگونه‌گی مبارزه با موج سوم ویروس کرونا، فراهم سازی واکسین کرونا، چالش‌های دسترسی مردم در نقاط دور دست کشور به خدمات صحی اساسی، اصلاحات جدی در عرضه خدمات شفاخانه‌یی، چالش‌های موجود پروژه صحتمندی، طرح و دیزاین پروژه پسا صحتمندی و پروژه کووید-۱۹ بحث همه جانبه صورت گرفت.

سرپرست وزارت صحت عامه از همکاری بانک جهانی تشکری نموده و آن را از جمله تمویل کننده‌گان مهم سکتور صحت به ویژه پروژه صحتمندی خواند.

داکتر مجروح، همکاری بانک جهانی را در ارایه خدمات صحی بسیار موثر و ارزنده دانسته و از خانم ملندا گود خواست تا در شرایط حساس کنونی که مردم افغانستان نیاز شدید به همکاری های صادقانه جهانیان دارند، همکاری نمایند.

هم‌چنان خانم ملندا گود ریس جدید بانک جهانی برای افغانستان، بر تداوم همکاری های شان تحت رهبری حکومت افغانستان وعده داده و از تلاش‌های صادقانه رهبری وزارت و کارکنان صحی در این شرایط دشوار اظهار قدردانی نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۵:۵۲
Background image

بیست تیم صحی برای ارایه خدمات به بی‌جا شده‌گان در شهر کابل توظیف شد

چهارشنبه، 20 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست اضطراری با داکتر عبدالکریم توتاخیل معاون انسجام اداره امور ریاست جمهوری، نماینده‌گان وزارت رسیده‌گی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت صحت: شرایط موجود مستلزم رویکرد متفاوت به منظور رسیدگی به واقعات عاجل صحی است

سه‌شنبه، 19 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی که به منظور هماهنگی برای رسيده‌گی به واقعات عاجل برگزار شده بود بر ارایه خدمات صحی و توزیع منابع در ساحات. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۷:۱۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد

دوشنبه، 18 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با آقای فلیپی ریبیریو رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد "ام اس اف" در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، روی. . .

BACK TO NEWS