دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس و اعضای تیم پروژۀ عافیت

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۲
دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس و اعضای تیم پروژۀ عافیت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت‌عامه با آقای رابرت رییس پروژۀ عافیت و تیم همراه شان در دفتر کارش در مورد پلان و برنامه‌های این پروژه که به خاطر بهبود کیفیت عرضۀ خدمات صحی با وزارت صحت‌عامه همکاری دارد صحبت نمودند.

در این نشست آقای رابرت پلان و برنامه‌های کاری شان را در مورد بهبود کیفیت عرضۀ خدمات صحی به سرپرست وزارت صحت‌عامه تشریح نموده و خواهان نظرات و هدایات شان برای تطبیق این برنامه‌ها از سوی رهبری وزارت گردید.

در ادامۀ این نشست داکتر مجروح ضمن استماع به تشریح برنامه‌های کاری پروژه عافیت هدایت داد تا در ساختن پلان ها و تطبیق این برنامه‌ها اولویت‌های صحی مردم افغانستان و هدایات جلالتمآب رییس جمهور کشور در نظر گرفته شود.

علاوه بر آن سرپرست وزارت صحت‌عامه تاکید نمود تا مسوولان در پروژۀ عافیت در مورد، بهبود کیفیت،موثریت و سودمندی عرضۀ خدمات صحی در شفاخانه‌ها و مراکز صحی، سیستم سازی، دیجیتل سازی سیستم، هماهنگی و ارتباطات بیشتر، همکاری‌های تخنیکی و مالی وزارت صحت‌عامه را همکاری بیشتر نمایند.

از سوی‌هم آقای رابرت و اعضای تیم شان به خاطر همکاری‌های بیشتر و تطبیق برنامه‌های شان در مرکز و ولایات که از طریق پروژۀ عافیت تطبیق می‌گردد وعدۀ همکاری بیشتر را به رهبری وزارت سپردند.

قابل تذکر است که پروژۀ عافیت به همکاری مالی نهاد توسعه بین‌المللی ایالات متحده امریکا (USAID ) تمویل می‌گردد و این نهاد وزارت صحت‌عامه را در بهبود کیفیت عرضۀ خدمات صحی همکاری می‌نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۶
Background image

نتایج ارزیابی بانک جهانی در پیوند به پروژه‌های صحی مورد بحث قرار گرفت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز نتایج ارزیابی بانک جهانی را که از سوی این بانک در پیوند به پروژه های صحتمندی و پاسخدهی به کووید-19 صورت گرفته است مورد بحث قرار دارد.

داکت. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۱
Background image

کشور چین مجموعا چهارصد هزار دوز واکسین کرونا به افغانستان کمک می‌کند

آقای وانگ یو سفیر کشور چین، امروز در دیداری با داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه داشت، از کمک دوصدهزار دوز دیگر واکسین کرونا به دولت افغانستان خبر داد.

آقای وانگ در نشست قبلی که. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷
Background image

نشست کمیته ملی حمایت و تغذیۀ طفل با شیر مادر راه اندازی شد

این نشست به رهبری داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان وزارت صحت‌عامه، با اشترک نمایندگان 13 ارگان مختلف که عضویت این کمیته را دارا اند به خاطر حمایت و تقویت از تغذیه اطفال با شیر مادر. . .

BACK TO NEWS