دیدار وزیر صحت‌عامه با مسوول بخش صحت اداره انکشاف بین المللی ایالات متحده امریکا

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۴:۵۷
دیدار وزیر صحت‌عامه با مسوول بخش صحت اداره انکشاف بین المللی ایالات متحده امریکا

داکتر فیروز الدین فیروز وزیر صحت‌عامه کشور، امروز(پنج شنبه ٧ سنبله ١٣٩٨) با آقای پیتر مسؤول بخش صحت اداره انکشاف بین‌المللی ایالات متحدۀ آمریکا، در دفتر کارش ملاقات نمود.
در این دیدار دو طرف روی تداوم همکاری مالی و تخنیکی پروژۀ صحت‌مندی، اجراات قابل تادیه بعد از تاییدی اداره سیستم معلومات صحی برای مؤسسات تطبیق کننده خدمات صحی که معیار بالاتر از هدف تعیین شده را گزارش نموده و تطبیق استراتیژی تمویل صحت برای سال‌های 2019 الی 2023 بحث و تبادل نظر نمودند.
آقای پیتر ( Peter ) مسؤول بخش صحت اداره انکشافي بین‌المللی ایالات متحدۀ آمریکا خواهان حمایه سکتور خصوصی از سوی وزارت صحت عامه گردید و افزود: مديريت خوب و شفاف رهبري وزارت صحت عامه باعث شده است تا این اداره به کمک و همکاری هایش در بخش صحت بیشتر توجه نماید
وزیر صحت‌عامه کشور از همکاری‌های اداره انکشاف بین‌المللی ایالات متحدۀ امریکا به سکتور صحت ابراز امتنان نموده و خواهان همکاری های بیشتر این اداره در این راستا گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۶:۱۶
Background image

آلودگی هوا و راه‌های مقابله با بیماری‌های ناشی از آن به بحث گرفته شد

وزارت صحت‌عامۀ کشور، نشستی را در رابطه به جلوگیری از آلودگی هوا و بیماری های ناشی از آن در شهر کابل و ولایات راه اندازی نمود.
داکتر فدامحمد پیکان، معین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۰ - ۱۶:۱۸
Background image

از روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز گرامی داشت به عمل آمد

یک شنبه 10 قوس 1398
وزارت صحت‌عامۀ جمهوری اسلامی افغانستان، از روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز طی نشستی در تالار این وزارت گرامی داشت به عمل آورد.
هدف گرامی داشت از این روز، بلند بردن. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۱۵:۲
Background image

تفاهم‌نامه هم‌کاری‌های همه جانبه با شورای طبی به امضا رسید

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، تقاهم‌نامه هم‌کاری های همه جانبه را با داکتر نسرین اوریاخیل رییس شورا طبی امضا کرد.
وزیر صحت عامه کشور از هم‌کاری های شورای. . .

BACK TO NEWS