رئیس جمهور: کسانی که با داکتران برخورد نادرست می کنند، تحت پیگرد عدلی و قضایی قرار می گیرند

Panah_moph
شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۱۳:۴
رئیس جمهور: کسانی که با داکتران برخورد نادرست می کنند، تحت پیگرد عدلی و قضایی قرار می گیرند

جلسه ای تحت ریاست رئیس جمهور غنی با هیات رهبری وزارت صحت عامه، در رابطه به مدیریت موج سوم کرونا و اقدامات آینده دولت در این خصوص، بحث و تبادل نظر نمود.

ابتدا رئیس جمهور غنی طی صحبتی، گفت که هفت صد هزار دوز واکسین کرونا از چین در آیندۀ نزدیک می رسد و اقدامات لازم بخاطر فراهم کردن آکسیجن مورد نیاز از داخل و خارج، صورت گرفته است.

رئیس جمهور غنی با اشاره به بحران موج سوم کرونا، گفت که در کنار وزارت صحت عامه، باید همه در مسئولیت پذیری شریک شویم و رهبری دولت برای بیشتر شدن هماهنگی و همکاری، هر وقت آمادۀ کمک است.

رئیس جمهور کشور، گفت که دولت متعهد به حفاظت از حیثیت، عزت و وقار داکتران است و کسانی که با آنان برخورد نادرست کرده اند، مورد پیگرد عدلی و قضایی قرار می گیرند.

سپس سرپرست وزارت صحت عامه از تطبیق هدفمند واکسین کرونا اطمینان داده، گفت که پلان منظم بخاطر تکمیل نمودن کمبود آکسیجن در شفاخانه ها ترتیب شده است و شماری از شفاخانه ها با سیستم مرکزی آکسیجن وصل شده و متباقی نیز وصل خواهند شد.

رئیس جمهور در اخیر جلسه، شماری از پیشنهادات وزارت صحت عامه و کمیته مربوطه کاری را در رابطه به محدودیت های اجتماعی ، تایید کرد و به والی کابل و شرکت انکشاف ملی برای آغاز کار پروژه ها بخاطر ایجاد فرصت های روزانه کاری، هدایات لازم داد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۹:۴
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه خواهان همکاری بانک جهانی برای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید

چهارشنبه، 26 جوزا 1400

داکتر وحید مجرح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست از راه دور با نماینده‌گان بانک جهانی خواهان همکاری آنان در راستای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۶:۴
Background image

یک محموله از کیت های اضطراری کشور روسیه از طریق سازمان صحی جهان به افغانستان رسید

سه شنبه 25 جوزا 1400

این محموله شامل کیت های اضطراری است که قبلا از طرف کشور روسیه به سازمان صحی جهان تسلیم داده شده بود که امروز به افغانستان رسید.

در نشستی که به این مناسبت راه. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۴ - ۲۳:۱۸
Background image

موج سوم ویروس کرونا مرگ‌بارتر از موج اول و دوم است

دوشنبه، ۲۴ جوزا ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشست استجوابیه مجلس نماینده‌گان اشتراک نموده و در رابطه به وضعیت صحی کشور معلومات ارایه کرد.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS