راه اندازی کارگاه آموزشی برای اعضای رهبری شورای قابله‌ها و نرس‌ها

panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۴:۲۵
راه اندازی کارگاه آموزشی برای اعضای رهبری شورای قابله‌ها و نرس‌ها

وزارت صحت‌عامۀ جمهوری اسلامی افغانستان، برنامه آموزشی چهار روزۀ را برای ارتقای ظرفیت اعضای رهبری شورای قابله‌ها و نرس‌ها راه اندازی نمود.
داکتر ماموسی زیور معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، راه اندازی این برنامه‌ آموزشی را یک گام مؤثر دانست و گفت: بخش نرسنگ و قابلگی در طبابت بسیار یک بخش مهم و ارزنده بوده، که با بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان این بخش‌ها، می‌توانیم عرضۀ خدمات معیاری و باکیفیت را برای هموطنان خود ارایۀ نماییم.
در این برنامه آموزشی نقش و مسؤولیت‌های محول شده، تجزیه و تحلیل قوت‌ها، ضعف‌ها، فرصت‌ها و تهدیدات درعرصۀ کاری و مرور نهایی سازی پالیسی‌ها، طرزالعمل‌ها و رهنمودهای تهیه شده برای اشتراک کننده‌گان ارایه می‌گردد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۵:۴۴
Background image

تفاهم‌نامه ایجاد یک باب مرکز ارتوپیدی در ولایت هلمند به امضا رسید

داکتر فیروز الدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، تفاهم‌نامه ایجاد یک باب مرکز ارتوپیدی را با آقای البرتو کایرو مسوول نهاد صلیب سرخ امضا کرد.
بر اساس این تفاهم‌نامه نهاد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۶:۳۲
Background image

تفاهم‌نامه تسلیم دهی پلی‌کلینیک "دوستی افغانستان-اندونیزیا" به امضا رسید

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور امروز طی نشستی تفام‌نامه تسلیم دهی پلی‌کلینیک "دوستی افغانستان-اندونیزیا" را با داکتر عارف الرحمن سفیر کشور اندونیزیا در کابل، امضا کرد.
این. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۴:۱۱
Background image

دیدارمعین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه از شفاخانه ولایتی زابل

داکتر فدامحمد پیکان معین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، امروز( پنج‌شنبه 28 سنبله 1398) در راس یک هیئت به ولایت زابل سفر نموده و از شفاخانه ولایتی این ولایت که در انفجار صبح امروز آسیب. . .

BACK TO NEWS