راه اندازی کارگاه آموزشی برای اعضای رهبری شورای قابله‌ها و نرس‌ها

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۴:۲۵
راه اندازی کارگاه آموزشی برای اعضای رهبری شورای قابله‌ها و نرس‌ها

وزارت صحت‌عامۀ جمهوری اسلامی افغانستان، برنامه آموزشی چهار روزۀ را برای ارتقای ظرفیت اعضای رهبری شورای قابله‌ها و نرس‌ها راه اندازی نمود.
داکتر ماموسی زیور معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، راه اندازی این برنامه‌ آموزشی را یک گام مؤثر دانست و گفت: بخش نرسنگ و قابلگی در طبابت بسیار یک بخش مهم و ارزنده بوده، که با بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان این بخش‌ها، می‌توانیم عرضۀ خدمات معیاری و باکیفیت را برای هموطنان خود ارایۀ نماییم.
در این برنامه آموزشی نقش و مسؤولیت‌های محول شده، تجزیه و تحلیل قوت‌ها، ضعف‌ها، فرصت‌ها و تهدیدات درعرصۀ کاری و مرور نهایی سازی پالیسی‌ها، طرزالعمل‌ها و رهنمودهای تهیه شده برای اشتراک کننده‌گان ارایه می‌گردد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۸:۱۰
Background image

تلاش رهبری وزارت صحت عامه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ولایت هرات

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در يك نشست مشترك همراه با مولوی امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت حج و اوقاف، احمد ولی آرین رییس دارالانشای کمیته دولتی ارتباطات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
Background image

کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۵:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترول و فرماندهی کووید-19 ولایت بلخ

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه در ادامه سفر اش به ولایت بلخ، از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترل و فرماندهی کووید-19 این ولایت دیدن نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS