سرپرست وزارت صحت عامه از شفاخانه بلاسم دیدن نمود

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۳/۲۷ - ۱۷:۲۹
سرپرست وزارت صحت عامه از شفاخانه بلاسم دیدن نمود

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز از شفاخانه خصوصی بلاسم دیدن نموده و کارکردهای این شفاخانه را در پیوند به تشخیص ویروس کرونا از نزدیک ارزیابی کرد.

سرپرست وزارت صحت عامه کشور، هدف از این بررسی را حصول اطمینان از کارکردهای مراکز صحی خصوصی در بخش تشخیص کرونا از لحاظ قیمت و کیفیت مطابق با معیارات وزارت صحت عامه عنوان کرد.

او هم‌چنان گفت، که سکتور خصوصی در صورتی می‌توانند ویروس کرونا را تشخیص دهند که دستگاه‌ پی سی آر داشته باشند و با در نظر داشت معیارات وزارت صحت عامه فعالیت نمایند.

داکتر عثمانی، در ادامه سخنانش تصریح نمود که وزارت صحت عامه به گونه منظم کارکردهای سکتور خصوصی را در بخش تشخیص ویروس کرونا نظارت می‌کند و اگر فعالیت‌های آنان برابر با معیارات وزارت صحت عامه نباشد، با آنان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

سرپرست وزارت صحت عامه، گفت که ویروس کرونا به زودی محو نخواهد شد و ما باید با رعایت رهنمودهای صحی با این ویروس زیست کنیم.

داکتر عثمانی، هم‌چنان افزود: داشتن افراد مسلکی در بخش‌ تشخیص ویروس کرونا از معیارات وزارت صحت عامه می‌باشد و سکتور خصوصی باید در بخش لابراتوار افراد مسلکی را استخدام نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۶:۳۸
Background image

شفاخانه صدبستر دشت برچی بازگشایی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، روند ارایه خدمات صحی را در شفاخانه صدبستر دشت برچی پس از بازسازی طی نشستی امروز افتتاح نمود. این شفاخانه به. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۶:۶
Background image

تلاش وزارت صحت عامه برای رفع کمبود اکسیجن در مراکز صحی

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز در یک نشست خبری اعلام نمود که چالش های کمبود اکسیجن در مراکز صحی با فعال سازی یک شرکت جدید تولید اکسیجن و نظارت جدی از رساندن. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۵۷
Background image

دیدار وزیر صحت‌عامه با استادان برنامه اکمال تخصص

داکتر احمد جوادعثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با استادان برنامه اکمال تخصص طی نشستی دیدار نمود.

در این دیدار نخست استادان اکمال تخصص برنامه‌ها و. . .

BACK TO NEWS