سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده‌گان جدید یونیسف و سازمان صحی جهان در افغانستان دیدار نمود

Panah_moph
چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۲:۲۷
سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده‌گان جدید یونیسف و سازمان صحی جهان در افغانستان دیدار نمود

چهارشنبه، 1 ثور 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه کشور، امروز در یک نشست تعارفی با آقای دیوید هرف نماینده اداره یونیسف و آقای لو دوپينگ نماینده سازمان صحی جهان در افغانستان در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

سرپرست وزارت صحت عامه، از حضور نماینده‌گان جدید این نهادها در افغانستان خوش آمدید گفته و سازمان صحی جهان و یونیسف را از همکاران مهم وزارت صحت عامه خواند.

داکتر مجروح، هم‌چنان بر تامین روابط مشترک میان این دو نهاد در راستای بهبود کیفیت خدمات صحی تاکید کرده افزود: امیدوارم با رهبری جدید ادارات یونیسف و سازمان صحی جهان یک صفحه جدید همکاری در جهت تقویت سیستم صحی در کشور آغاز شود تا بتوانیم به گونه مشترک بر اهداف خویش نایل آییم.

سرپرست وزارت صحت عامه، در ادامه سخنانش از برنامه‌های جدید این وزارت مبنی بر بهبود کیفیت خدمات صحی یاد آوری نموده گفت که بلند بردن کیفیت خدمات صحی یکی از خواست های مهم مقام عالی ریاست جمهوری می‌باشد.‌

از سوی هم، آقای لو دوپينگ نماینده جدید سازمان صحی جهان در افغانستان، بر همکاری های مشترک این نهاد با سکتور صحت اشاره نموده گفت که ما متعهد استیم تا با همکاری همدیگر برای ارایه خدمات صحی با کیفیت در افغانستان تلاش نماییم.

در عین حال، آقای دیوید هرف نماینده جدید یونیسف در افغانستان، بر تداوم همکاری این این نهاد یاد آوری نموده افزود: بهبود عرضه خدمات صحی در افغانستان هدف مشترک ما است و ما متعهدانه در کنار سکتور صحت کار خواهیم کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۵:۶
Background image

اشتراک سرپرست وزارت صحت عامه در نشست هماهنگی حوزه مدیترانه شرقی سازمان صحی جهان

دوشنبه، ۲۰ ثور ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشست هماهنگی حوزه مدیترانه شرقی سازمان صحی جهان(ایمرو) به گونه آنلاین اشتراک نمود.

در این نشست وزیران صحت عضو. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۲:۱۳
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده یونیسف

دوشنبه، 20 ثور 1400

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با بانو الیس اکونگا معاون نماینده یونیسف در افغانستان دیدار و گفتگو نمود.

سرپرست وزارت عامه، در رابطه به تاخیر. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۳:۳۸
Background image

کارکردهای ادارات صحی در پیوند به مبارزه با موج سوم ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفت

شنبه، 18 ثور 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه کشور، امروز در نشستی کارکردهای ادارات صحی را در مرکز و ولایات مورد بررسی قرار داد.

در این نشست، مسوولان کمیته‌های تخنیکی این. . .

BACK TO NEWS