سرپرست وزارت صحت عامه کاکردهای صحت عامه ولایت‌های لوگر، میدان وردک و ارزگان را بررسی کرد

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۶:۷
سرپرست وزارت صحت عامه کاکردهای صحت عامه ولایت‌های لوگر، میدان وردک و ارزگان را بررسی کرد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز با رییسان صحت عامه ولایت‌های لوگر، میدان وردک و ارزگان از طریق ویدیو کنفرانس گفتگو نموده و کارکردهای آن را در امر مبارزه با ویروس کرونا و ایجاد شفاخانه‌ها و بخش‌های تجرید و تداوی بیماری کرونا را در این ولایات به بررسی گرفت.

رییسان صحت عامه ولایت‌های نامبرده از راه اندازی نشست‌های دوبار در یک هفته با رییسان صحت عامه ولایات استقبال نموده کارکردها و چالش‌های شان را به وزیر صحت عامه تشریح نمودند.

سرپرست وزارت صحت عامه، ضمن بررسی کاکردها و چالش‌های ولایت‌های نامبرده در امر مبارزه با ویروس کرونا، به آنان هدایت داد تا بخش‌ها و شفاخانه‌های تجرید و تداوی بیماران کرونا را در شفاخانه‌های ولایتی و یا جاهای که امکانات دیگر بخش‌های صحی در آن فراهم شده باشد در هماهنگی با موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی انتقال دهند.

هم‌چنان داکتر عثمانی، به آنان هدایت تا برنامه‌های آگاهی دهی را در ولایات تقویت نمایند تا سطح آگاهی مردم در پیوند به علایم و چگونه‌گی پیش‌گیری از ویروس کرونا افزایش یابد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۸:۱۰
Background image

تلاش رهبری وزارت صحت عامه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ولایت هرات

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در يك نشست مشترك همراه با مولوی امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت حج و اوقاف، احمد ولی آرین رییس دارالانشای کمیته دولتی ارتباطات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
Background image

کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۵:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترول و فرماندهی کووید-19 ولایت بلخ

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه در ادامه سفر اش به ولایت بلخ، از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترل و فرماندهی کووید-19 این ولایت دیدن نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS