شرکت مشورتی روکیان از وزیر صحت عامه تقدیر کرد

superadmin
شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۶:۲۷
MOPH

هیئت رهبری شرکت مشورتی روکیان امروز چهار شنبه (اول حوت سال روان)‌ از دست‌آورد اخیر داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، طی نشستی تقدیر کرد.

این هیئت دریافت جایزه « بهترین وزیر جهان» را با اهدای لوح تقدیر به داکتر فیروزالدین فیروز ، تبریک گفته و دريافت اين جايزه را از سوي وزير صحت عامه یک افتخار بزرگ به تمام مردم افغانستان عنوان کردند.

وزیر صحت عامه کشور ضمن تشکری از شرکت مشورتی روکیان گفت که خوشحالم ازین‌که با تلاش‌های هم‌کاران بخش صحت «جایزه بهترین وزیر جهان» را دریافت کردم که این خود یک نام نیک به تمام مردم افغانستان است. اما این یک مسوولیت سنگین است که بر دوش من گذاشته شده است و من پس از این در بهبود ارایه خدمات صحی بیشتر از قبل تلاش خواهیم کرد.

شرکت مشورتی روکیان یک شرکت مستقل است که در بخش‌های مختلف ارتقای ظرفیت فعالیت دارد.

از سوي هم، امروز شماري از استادان پوهنتون هاي طبي ولايت هاي هرات، كابل و جمعي از اعضاي كميته جوانان ولسوالي زرمت ولايت پكتيا با وزير صحت عامه ديدار نمودند و دريافت جايزه "بهترين وزير جهان " را به وي تبريك گفتند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۴:۲۶
Background image

از هفته صنعت گرامی داشت به عمل آمد

وزارت صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز از هفته صنعت با حضور جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه حکومت وحدت ملی گرامی داشت به عمل آورد.
داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۱۳
Background image

چگونه‌گی کارکردهای موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، کارکردهای موسسات تطبیق کننده خدمات صحی اساسی و شفاخانه یی ۳۱ ولایت کشور را طی نشستی مورد ارزیابی قرار داد.

در این نشست. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۴:۵۹
Background image

نخستین مرکز تخصصی جراحی سوختگی در کابل به بهره برداری سپرده شد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان،‌ امروز نخستین مرکز تخصصی جراحی سوختگی را طی مراسمی به بهره برداری سپرد.

این مرکز با ظرفیت ۵۰ بستر به گونه اساسی و معیاری،. . .

BACK TO NEWS