شرکت مشورتی روکیان از وزیر صحت عامه تقدیر کرد

superadmin
شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۶:۲۷
MOPH

هیئت رهبری شرکت مشورتی روکیان امروز چهار شنبه (اول حوت سال روان)‌ از دست‌آورد اخیر داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، طی نشستی تقدیر کرد.

این هیئت دریافت جایزه « بهترین وزیر جهان» را با اهدای لوح تقدیر به داکتر فیروزالدین فیروز ، تبریک گفته و دريافت اين جايزه را از سوي وزير صحت عامه یک افتخار بزرگ به تمام مردم افغانستان عنوان کردند.

وزیر صحت عامه کشور ضمن تشکری از شرکت مشورتی روکیان گفت که خوشحالم ازین‌که با تلاش‌های هم‌کاران بخش صحت «جایزه بهترین وزیر جهان» را دریافت کردم که این خود یک نام نیک به تمام مردم افغانستان است. اما این یک مسوولیت سنگین است که بر دوش من گذاشته شده است و من پس از این در بهبود ارایه خدمات صحی بیشتر از قبل تلاش خواهیم کرد.

شرکت مشورتی روکیان یک شرکت مستقل است که در بخش‌های مختلف ارتقای ظرفیت فعالیت دارد.

از سوي هم، امروز شماري از استادان پوهنتون هاي طبي ولايت هاي هرات، كابل و جمعي از اعضاي كميته جوانان ولسوالي زرمت ولايت پكتيا با وزير صحت عامه ديدار نمودند و دريافت جايزه "بهترين وزير جهان " را به وي تبريك گفتند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳
Background image

تفاهم‌نامه ایجاد سهولت های صحی در بیرون از کشور برای بیماران افغان به امضا رسید

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز سه شنبه 28 حوت 1397 تفاهم‌نامۀ ایجاد سهولت‌های صحی را با آقای هارمیت سینگ رییس شرکت Avocure امضا کرد.
بر اساس این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۷
Background image

۶۵ تن ادویه تاریخ سپری شده و بی‌کیفیت هدر گردید

وزارت صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز سه شنبه (۲۸ حوت سال روان) مقدار ۶۵ تن ادویه تاریخ سپری شده و بی کیفیت را هدر کرد.

این ادویه توسط اداره ملی امور تنظمیم دوایی و محصولات صحی. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۱
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با سفیر عربستان سعودی

داکتر فیروزالدین فیروز، وزیر صحت عامۀ کشور، امروز (دوشنبه 27 حوت 1397) با آقای جاسم محمد الخالدی، سفیر کشورعربستان سعودی در دفتر کارش دیدارکرد.
در این دیدار آقای جاسم محمدالخالدی از. . .

BACK TO NEWS