معینان جدید وزارت صحت عامه معرفی گردیدند

Panah_moph
شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۱۴:۲۳
معینان جدید وزارت صحت عامه معرفی گردیدند

شنبه، 15 جوزا 1400

بر اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری، داکتر محمد شفیق میرزازاده به حیث معین پالیسی و پلان و داکتر وژمه سالمی به حیث معین مالی و اداری وزارت صحت عامه تعیین گردیده است. آنان امروز توسط داکتر فضل محمود فضلی رییس عمومی اداره امور ریاست جمهوری به وزارت صحت عامه معرفی گردید.

آقای فضلی از کارکردهای داکتر بشیر نورمل معین پیشین پالیسی و پلان وزارت صحت عامه قدردانی نموده و برای معینان جدید این وزارت در راستای بهبود عرضه خدمات صحی آرزوی موفقیت کرد.

او هم‌چنان از تلاش‌های رهبری وزارت صحت عامه مبنی بر مبارزه با موج سوم ویروس کرونا به نیکی یاد نموده و بر حمایت رهبری دولت از سکتور صحت تاکید کرد.

رییس عمومی اداره امور، با اشاره بر لت و کوب داکتران و شکستاندن تجهیزات طبی در شفاخانه محمد علی جناح گفت که برای پی گیری این قضیه، مقام عالی ریاست جمهوری به وزارت امور داخله هدایت داده است تا کسانی که در این قضیه دست داشتند شناسایی و آنان را به سارنوالی معرفی نمایند.

در عین حال، داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، از کارکردهای داکتر بشیر نورمل در سکتور صحت به نیکی یاد کرده و تلاش‌های او را قابل ستایش خواند.

سرپرست وزارت صحت عامه، هم‌چنان تصریح نمود که حمایت مقام عالی ریاست جمهوری یک فرصت خوب برای توسعه سکتور صحت و بهبود عرضه خدمات صحی می‌باشد و همه ما باید در یک هماهنگی خوب و متعهدانه از این فرصت پیش آمده استفاده نماییم.

از سوی هم، داکتر بشیر نورمل معین پیشین این وزارت، بر ادامه همکاری اش با سکتور صحت تاکید کرده گفت که همکاری هایم از طریق سمت جدیدم با ا این وزارت ادامه دارد و برای بهبود عرضه خدمات صحی تلاش خواهم کرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۹:۴
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه خواهان همکاری بانک جهانی برای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید

چهارشنبه، 26 جوزا 1400

داکتر وحید مجرح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست از راه دور با نماینده‌گان بانک جهانی خواهان همکاری آنان در راستای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۶:۴
Background image

یک محموله از کیت های اضطراری کشور روسیه از طریق سازمان صحی جهان به افغانستان رسید

سه شنبه 25 جوزا 1400

این محموله شامل کیت های اضطراری است که قبلا از طرف کشور روسیه به سازمان صحی جهان تسلیم داده شده بود که امروز به افغانستان رسید.

در نشستی که به این مناسبت راه. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۴ - ۲۳:۱۸
Background image

موج سوم ویروس کرونا مرگ‌بارتر از موج اول و دوم است

دوشنبه، ۲۴ جوزا ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشست استجوابیه مجلس نماینده‌گان اشتراک نموده و در رابطه به وضعیت صحی کشور معلومات ارایه کرد.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS