نشستی به خاطر همکاری های استراتیژیک و دادخواهی به وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۱۶:۲۰
نشستی به خاطر همکاری های استراتیژیک و دادخواهی به وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

این نشست با اشتراک نمایندگان دفتر (Cordaid ) موسسه خدمات صحی و انکشافی افغان و سایر نهادها به خاطرهمکاری های استراتیژیک، دادخواهی برای فراهم سازی زمینه‌های بیشتر منابع مالی به وزارت صحت‌عامه و دسترسی بیشترمردم به خدمات صحی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی گردید.

داکترعبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در این نشست گفت: ما به خاطر دریافت منابع بیشتر و ازدیاد بودجه سکتور صحت افغانستان تلاش می‌نماییم تا زمینه های تداوی بیشتر برای بیماران در کشور فراهم گردد و هم‌چنان از حکومت می‌خواهیم تا زمینه های بیشتر را برای سرمایه گذارای در سکتور صحت کشور فراهم نماید.

داکتر قدیر علاوه نمود، وزارت صحت‌عامه در تلاش است تا زمینه های بیشتر تداوی بیمارانی را که به بیرون از کشور جهت تداوی می روند در داخل کشور فراهم نماید که در این راستا کارهای زیادی صورت گرفته است.

هم‌چنان سرپرست معینیت مالی واداری از کارکردهای دفتر (Cordaid ) و سایر نهاد های که وزارت صحت‌عامه را در قسمت دادخواهی ازدیاد بودجه از بودجه ملی، دریافت منابع، آگاهی دهی و فراهم سازی زمینه های دست یابی نیازمندان به خدمات بیشتر صحی همکاری نموده اند ابراز امتنان و قدردانی نمود.

قابل تذکر است که دفتر (Cordaid ) با همکاری موسسه خدمات صحی و انکشافی افغان، وزارت صحت‌عامه را در راستای دادخواهی، آگاهی دهی، دریافت منابع و ساخت یک سیستم شفاف و پاسخگو به نیاز های صحی موثر با کیفیت وعادلانه همکاری نموده است که امروز بعد از مدت یک سال دوره کاری آن به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۴:۲
Background image

طرح مبارزه با موج دوم ویروس کرونا در کشور مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، در نشستی با مسوولان صحی این وزارت طرح مبارزه با موج دوم ویروس کرونا در کشور را مورد ارزیابی قرار داد.

این طرح به خاطر هماهنگی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۴:۴
Background image

کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی به دولت افغانستان مساعدت کرد

کشور کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی را که به دولت جمهوری اسلامی افغانستان مساعدت کرده بود، امروز در نشستی به وزارت صحت عامه کشور تسلیم کرد. این محموله شامل 277 هزار ماسک می‌باشد.

. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۴:۴۲
Background image

نشستی به خاطر مبارزه با شیوع موج دوم ویروس کرونا در کشور با مسوولان صحی مرکز و ولایات راه اندازی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس با مسوولان صحی مرکز و صحت‌عامه ولایات به خاطر تدابیر و آمادگی‌ها در مراکز صحی مبارزه باشیوع موج. . .

BACK TO NEWS