نشست بورد رهبری وزارت صحت‌عامه به خاطر بهبود عرضه خدمات صحی در کشور راه اندازی شد

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۴
نشست بورد رهبری وزارت صحت‌عامه به خاطر بهبود عرضه خدمات صحی در کشور راه اندازی شد

این نشست تحت رهبری داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان، با اشتراک داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی، داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی واداری و رییسان وزارت صحت‌عامه جهت بهبود عرضه خدمات صحی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی گردید.

معین پالیسی وپلان نخست در مورد تطبیق و عملی سازی هدایات جلالتماب رییس جمهور کشور که در مورد بهبود عرضه خدمات صحی به مسوولان وزارت صحت‌عامه سپرده شده بود با اشتراک کنندگان صحبت نموده و خواهان عملی سازی این هدایات در یک مدت معین از سوی مسوولان صحی گردید.

هم‌چنان معینان وزارت صحت‌عامه به خاطر تطبیق و عملی سازی این هدایات کمیته‌های را از بخش های مختلف این وزارت تعین نمودند تا در یک هماهنگی و وقت معین اقداماتی که در این راستا لازم است صورت گیرد.

قابل تذکر است هدایاتی که به خاطر بهبود عرضه خدمات صحی از سوی رییس جمهور کشور جهت بهبود عرضه خدمات صحی به مسوولان صحی داده شده است در برگیرنده موارد ذیل می‌باشد که از این میان می‌توان از اعمار مناری به خاطر ارج گزاری به کارمندان صحی خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا که جان های خود را از دست دادند و همچنان توجه خاص و در نظرگرفتن امتیازات به خانواده های آنان و سلسه تقدیر از کارمندان صحی که در سخت ترین شرایط وظایف خود را به خوبی انجام داده اند نام برد.

علاوه برآن فاقد اعتبار خواندن تقرری های که بر اساس قانون از صلاحیت رییس جمهور کشور بوده اما بر اساس حکم مقام وزارت تعین گردیده اند، تهیه و ارسال لست کارمندانی که شامل معاش NTA و یا دریافت معاش از موسسات بین المللی می‌گردند با تمام مشخصات آن، بهبود خدمات در شفاخانه ها، بررسی و مدغم سازی پروژه ها نظر به موثریت و مفیدیت آنها و موارد مختلف دیگر نیز از جمله هدایات دیگر رییس جمهور کشور می‌باشند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۱:۲۱
Background image

دیدگاه های جلالتمآب رییس جمهور کشور در مورد بهبود عرضه خدمات صحی در نشستی با مسوولان صحی شریک ساخته شد

داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه در نشستی از طریق ویدیو کنفرانس با رییسان مرکزی، صحت‌عامه ولایات، شرکای صحی، موسسات تطبیق کننده خدمات صحی و نمایندگان سکتور خصوصی روی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۵:۳۷
Background image

دیدار معین پلان و پالیسی وزارت صحت عامه با والی زابل

داکتر بشیر نورمل معین پلان و پالیسی وزارت صحت عامه، امروز با جنرال احمد گل رسولی والی ولایت زابل، نماینده این ولایت در پارلمان و رییس شورای ولایتی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۳:۰
Background image

چگونگی کارکرد مسوولان صحی مرکز و ولایات در امر مبارزه با ویروس کرونا مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان و داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی از راه دور با رییسان صحت‌عامۀ ولایات، نمایندگان موسسات تطبیق کنندۀ خدمات. . .

BACK TO NEWS