وزارت صحت‌عامه کارگاه آموزشی هم‌آهنگی و ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی را راه اندازی نمود

Panah_moph
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۸:۲
وزارت صحت‌عامه کارگاه آموزشی هم‌آهنگی و ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی را راه اندازی نمود

وزارت صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، کارگاه آموزشی دو رزوه ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی را برای رییسان و کارمندان مالی و تدارکاتی صحت‌عامه ولایات راه اندازی نمود.
هدف از راه اندازی این کارگاه آموزشی، بلند بردن سطح آگاهی رییسان و مسوولان مالی و تدارکاتی مطابق با معیارات تعین شده از سوی وزارت مالیه در مرکز و ولایات کشور می‌باشد.
داکتر ماموسی زیور معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه، در رابطه به راه اندازی این کار گاه آموزشی گفت:« وزارت صحت‌عامه در تلاش است تا با راه اندازی چنین کارگاه های آموزشی خلاهای سیستم مالی و تدارکاتی را که در سال گذشته وجود داشت ازبین برده وهم‌آهنگی بین ادارات در مرکز و ولایات کشور را بیشتر نماید
معین مالی واداری در ادامه سخنانش خواهان، تهیه پلان بودجه سال 1399مطابق اولویت های صحت‌عامه ولایات گردیده و دراین مورد برای مسوولان هدایات لازم داد.
هم‌چنان معین مالی واداری، درمورد ارایۀ طرح عواید در بخش صحت، اخذ فیس در شفاخانه ها وتغییر مقرره تعین شده دراین مورد، سیستم اطلاعات مدیریت منابع بشری ( HRMIS ) و تشکیل ادارت با مسوولان صحبت نموده و خواهان هم‌کاری آنان دراین راستا گردید.
قابل یاد آوری است که کارگاه آموزشی هم‌آهنگی و ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی به همکاری مالی پروژه صحتمندی وزارت صحت‌عامه، برای دو روز راه اندازی گردید که اشتراک کنند گان از 34 ولایت کشور در آن اشتراک داشتند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۰ - ۱۶:۱۸
Background image

از روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز گرامی داشت به عمل آمد

یک شنبه 10 قوس 1398
وزارت صحت‌عامۀ جمهوری اسلامی افغانستان، از روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز طی نشستی در تالار این وزارت گرامی داشت به عمل آورد.
هدف گرامی داشت از این روز، بلند بردن. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۱۵:۲
Background image

تفاهم‌نامه هم‌کاری‌های همه جانبه با شورای طبی به امضا رسید

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، تقاهم‌نامه هم‌کاری های همه جانبه را با داکتر نسرین اوریاخیل رییس شورا طبی امضا کرد.
وزیر صحت عامه کشور از هم‌کاری های شورای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۵:۴۹
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با شماری از نماینده‌گان مجلس و متنفذین ولایت های خوست، پکتیا و پکتیکا

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با شماری از نماینده‌گان مجلس و منتفذین ولایت‌های خوست، پکتیا و پکتیکا در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار. . .

BACK TO NEWS