وزارت صحت‌عامه کارگاه آموزشی هم‌آهنگی و ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی را راه اندازی نمود

Panah_moph
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۸:۲
وزارت صحت‌عامه کارگاه آموزشی هم‌آهنگی و ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی را راه اندازی نمود

وزارت صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، کارگاه آموزشی دو رزوه ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی را برای رییسان و کارمندان مالی و تدارکاتی صحت‌عامه ولایات راه اندازی نمود.
هدف از راه اندازی این کارگاه آموزشی، بلند بردن سطح آگاهی رییسان و مسوولان مالی و تدارکاتی مطابق با معیارات تعین شده از سوی وزارت مالیه در مرکز و ولایات کشور می‌باشد.
داکتر ماموسی زیور معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه، در رابطه به راه اندازی این کار گاه آموزشی گفت:« وزارت صحت‌عامه در تلاش است تا با راه اندازی چنین کارگاه های آموزشی خلاهای سیستم مالی و تدارکاتی را که در سال گذشته وجود داشت ازبین برده وهم‌آهنگی بین ادارات در مرکز و ولایات کشور را بیشتر نماید
معین مالی واداری در ادامه سخنانش خواهان، تهیه پلان بودجه سال 1399مطابق اولویت های صحت‌عامه ولایات گردیده و دراین مورد برای مسوولان هدایات لازم داد.
هم‌چنان معین مالی واداری، درمورد ارایۀ طرح عواید در بخش صحت، اخذ فیس در شفاخانه ها وتغییر مقرره تعین شده دراین مورد، سیستم اطلاعات مدیریت منابع بشری ( HRMIS ) و تشکیل ادارت با مسوولان صحبت نموده و خواهان هم‌کاری آنان دراین راستا گردید.
قابل یاد آوری است که کارگاه آموزشی هم‌آهنگی و ارتقا ظرفیت مالی و تدارکاتی به همکاری مالی پروژه صحتمندی وزارت صحت‌عامه، برای دو روز راه اندازی گردید که اشتراک کنند گان از 34 ولایت کشور در آن اشتراک داشتند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۸:۱۰
Background image

تلاش رهبری وزارت صحت عامه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ولایت هرات

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در يك نشست مشترك همراه با مولوی امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت حج و اوقاف، احمد ولی آرین رییس دارالانشای کمیته دولتی ارتباطات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
Background image

کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۵:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترول و فرماندهی کووید-19 ولایت بلخ

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه در ادامه سفر اش به ولایت بلخ، از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترل و فرماندهی کووید-19 این ولایت دیدن نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS