پیام تسلیت رهبری وزارت صحت عامه به مناسبت شهادت داکتر مظفر شاه

Panah_moph
دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۱ - ۱۷:۱۰
پیام تسلیت رهبری وزارت صحت عامه به مناسبت شهادت داکتر مظفر شاه

با کمال تاسف و تاثر اطلاع حاصل نمودیم که شب گذشته داکتر مظفر شاه یک تن از داکتران پر تلاش سکتور صحت از سوی دزدان به قتل رسیده است.

انالله و انا الیه راجعون

رهبری وزارت صحت عامه شهادت داکتر مظفر شاه را یک ضایعه بزرگ به سکتور صحت دانسته و قتل داکتر مظفرشاه و اختطاف داکتر محب الله بارکزی مسوول بخش سرویس جراحی شفاخانه جمهوریت را شدیدا محکومت نموده و حمایت از فرد فرد جامعه صحی را مسوولیت خویش می‌داند.

رهبری وزارت صحت عامه، از عدم امنیت کارمندان صحی ابراز نگرانی نموده و از مسوولان امنیتی می‌خواهد تا در راستای تامین امنیت جان کارمندان صحی بیشتر تلاش نمایند.

رهبری و منسوبین وزارت صحت عامه، شهادت داکتر مظفر شاه را به همکاران و دوستان مرحوم مظفری تسلیت گفته و از بارگاه الهی برای متوفی بهشت برین و برای بازماندگانش صبر جمیل استدعا می‌نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۱۶:۲۰
Background image

نشستی به خاطر همکاری های استراتیژیک و دادخواهی به وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

این نشست با اشتراک نمایندگان دفتر (Cordaid ) موسسه خدمات صحی و انکشافی افغان و سایر نهادها به خاطرهمکاری های استراتیژیک، دادخواهی برای فراهم سازی زمینه‌های بیشتر منابع مالی به وزارت صحت. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۷:۲۵
Background image

وزارت صحت‌عامه از روز جهانی محو پولیو گرامی‌داشت به عمل آورد

با گرامیداشت روز جهانی فلج اطفال در جهان، وزارت صحت‌عامه افغانستان، اداره یونیسف، سازمان صحی جهان و سایر شرکای صحی ضمن تجلیل از این روز، از تلاش های قابل ملاحظه کارکنان خط مقدم محو. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۶:۲۸
Background image

نزدیک به 5 هزار داوطلب امتحان شمولیت در برنامه اکمال تخصص را سپری نمودند

وزارت صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، به روز جمعه( 2 عقرب 1399) در همکاری با "اداره ملی امتحانات" آزمون شمولیت در برنامه اکمال تخصص را راه اندازی نمود.

در این آزمون حدود 4900 تن از. . .

BACK TO NEWS