پیش نویس طرح تشکیل وزارت صحت عامه مورد بحث قرار گرفت

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۲۰:۹
پیش نویس طرح تشکیل وزارت صحت عامه مورد بحث قرار گرفت

پیش نویس طرح تشکیل وزارت صحت عامه، امروز در نشستی تحت ریاست داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، مورد بحث قرار گرفت. در این نشست داکتر بشیر نورمل معین پلان و پالیسی، داکتر عبدالقدیر قدیر رییس عمومی پلان و پالیسی و دیگر رییسان این وزارت حضور داشتند.

این طرح با در نظرداشت هدایت مقام عالی ریاست جمهوری به منظور بهبود ساختار تشکیل وزارت صحت عامه در تمام بخش‌ها بر اساس نیازمندی‌های این وزارت در مرکز و ولایات برای سال 1400 تدوین شده است. در این طرح تمام موارد مهم و نیازهای اساسی با درنظرداشت فشاری کاری در مراکز صحی و ازدیاد یک شفت کاری در شفاخانه‌ها در نظر گرفته شده است.

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه طرح جدید این تشکیل را یک اقدام نیک مبنی بر بهبود عرضه خدمات صحی در مرکز و ولایات خوانده و برای تقویت این طرح به

مسوولان ادارات مربوطه هدایات لازم داد.

او همچنان گفت که این طرح بعد از گرفتن نظریات و پیشنهادات مسوولان وزارت صحت عامه در مرکز و ولایات نهایی می‌شود و بعدا به مقام عالی ریاست جمهوری شریک می‌گردد.

سرپرست وزارت صحت عامه از مسوولان ادارات مربوطه خواست که برای تقویت این طرح وضعیت موجود سکتور صحت و نیازمندی‌های اساسی را به گونه واضح تعریف نمایند.

همچنان اشتراک کننده این نشست در داخل تالار و مسوولان صحت عامه ولایات که آنلاین وصل شده بودند نظریات و پیشنهادات شان را برای بهبود و تقویت این طرح ارایه نمودند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۷
Background image

برای نخستین بار روند تداوی تعویضی معتادان مواد مخدر در کشور آغاز شد

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه کشور، امروز بخش تداوی تعویضی معتادان مواد مخدر و بخش عاجل شفاخانه هزار بستر تداوی معتادان مواد مخدر ابن سینا را افتتاح و به بهره بردای سپرد. هم. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۳
Background image

چگونگی تطبیق واکسین کرونا در نشستی مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت‌عامه در نشستی از طریق ویدیو کنفرانس چگونگی تطبیق واکسین کرونا به پرسونل صحی را در مرکز و ولایات با مسوولان موسسات تطبیق کننده و رییسان صحت‌عامه ولایات. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۶
Background image

نتایج ارزیابی بانک جهانی در پیوند به پروژه‌های صحی مورد بحث قرار گرفت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز نتایج ارزیابی بانک جهانی را که از سوی این بانک در پیوند به پروژه های صحتمندی و پاسخدهی به کووید-19 صورت گرفته است مورد بحث قرار دارد.

داکت. . .

BACK TO NEWS