کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در مورد تهیه اساسنامه تبدیل شدن شفاخانه‌ها به یک واحد مستقل تحت اثر یک ریاست مستقل که بتوانند این شفاخانه‌ها استقلالیت کامل خود را در مرکز و ولایات در بخش های مختلف داشته باشند صحبت نموده و به مسوولان هدایت داد تا این سند را جهت بهبود و ارایۀ نظریات مسوولان شفاخانه‌ها با آنان شریک نمایند.

هم‌چنان سرپرست وزارت صحت‌عامه روی موضوعات ذیل از جمله کار روی طرح چهارچوب تحول شفاخانه‌های افغانستان و مدیریت این شفاخانه‌ها در دراز مدت میان مدت و کوتاه مدت و هم‌چنان کارهای که نیازعاجل به آن است با مسوولان صحی شفاخانه‌ها صحبت نموده و در مورد این طرح خواهان نظریات و پیشنهادات آنان گردید.

از سوی هم رییسان شفاخانه‌های شهر کابل چالش‌های شفاخانه‌های خود را با سرپرست وزارت صحت‌عامه شریک نموده و خواهان حل این چالش‌ها از سوی رهبری وزارت گردیدند که سر پرست وزارت صحت‌عامه به خاطر رفع این چالش‌ها به مسوولان مربوط هدایات لازم داد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۵:۲۳
Background image

از روز جهانی فارمسست گرامی‌داشت به عمل آمد

وزارت صحت عامه کشور، از روز جهانی فارمسست به منظور قدردانی از کارکردهای فارمسستان کشور تحت شعار "تحول در صحت جهانی" گرامی داشت به عمل آورد.

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۸:۳۰
Background image

تاكيد وزير صحت عامه بر بلند بردن كيفيت خدمات صحي در كشور

داكتر احمد جواد عثماني سرپرست و نامزد وزير صحت عامه، امروز از «انستيتوت طبي فرانسه براي مادران و اطفال» در کابل ديدن کرد.

داكتر عثماني، از تمام بخش‌های این مرکز صحی دیدن نموده و چگونه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۵:۳۳
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با داکتر ریچارد جان برنن رییس پروگرام های صحت حالت اضطرار در حوزه مدیترانه سازمان صحی جهان و هیئت همراه شان

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، طی نشستی با داکتر ریچارد جان برنن رییس پروگرام های صحت حالت اضطرار در حوزه مدیترانه سازمان صحی جهان و هیئت. . .

BACK TO NEWS