کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۳:۴۰
کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

وزارت صحت عامه کشور، با راه اندازی یک نشست شش روزه کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی را در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
در این نشست موضوعاتی چون: شناسایی ضعف‌ها و نقاط خوب در اجراات، اجراات موسسات تطبیق کننده در 11 شاخص که در قرارد بیان شده، مرور اجراات در سطح ولایات، بهبود پوشش خدمات صحی در بسته‌های خدمات صحی اساسی و شفاخانه‌ یی، چگونه‌گی بلند بردن کیفیت خدمات صحی، ادامه خدمات صحی به شکل دوامدار، چگونه‌گی پرداخات معاشات و پیشرفت‌ها و چالش‌های کاری از سوی مسوولان به بحث گرفته می‌شود.
داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور راه اندازی این برنامه را یک گام مثبت در راستای بهبود عرضه خدمات صحی در کشور عنوان کرده گفت: هدف راه اندازی این برنامه شناسایی خلاءهای کاری در اجراات و شریک نمودن تجارب کاری مسوولان موسسات تطبیق کننده برای پر نمودن خلاءها در زمینه می‌باشد.
وزیر صحت عامه کشور در ادامه سخنانش روی مدیریت اجراات که در پروژه صحتمندی ایجاد شده است تاکید نموده تصریح کرد: مدیریت اجراات یک فرهنگ تغییر را در بهبود خدمات صحی به میان آورده است که این تغییر ایجاد یک هماهنگی خوب میان وزارت و موسسات تطبیق کننده و حسابدهی در اجراات کاری می‌باشد.
این نشست برای 6 روز ادامه دارد که در آن تمام مسوولان موسسات تطبیق کننده خدمات صحی طبق تقسیم اوقات تعیین شده اشتراک می‌کنند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۱۵:۲۹
Background image

نخستین لابراتوار DNA به سطح کشور به بهره برداری سپرده شد

جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه حکومت وحدت ملی، امروز لابراتوار DNA را در کابل به بهره برداری سپرد. این نخستین لابراتوار DNA به سطح کشور است که در چارچوب ریاست طب عدلی ایجاد. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱ - ۱۵:۱۵
Background image

فراهم سازی زمینه پیچیده ترین عملیات های فوق تخصصی در مراکز صحی دولتی

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور کارکردهای عمدۀ وزارت صحت عامه را در پنج سال گذشته طی یک نشست خبری ارایه کرد.
وزیر صحت عامه کشور، بهبود عرضه خدمات صحی با کیفیت را از اولویت های. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱ - ۱۵:۵
Background image

شاخص‌های کیفیت عرضۀ خدمات صحی مورد ارزیابی قرارگرفت

داکتر ماموسی زیور معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، شاخص‌های کیفیت عرضۀ خدمات صحی را در نشستی مورد ارزیابی قرار داد.
معین مالی و اداری در این نشست روی بهبود کیفیت عرضۀ خدمات صحی با. . .

BACK TO NEWS