کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۳:۴۰
کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

وزارت صحت عامه کشور، با راه اندازی یک نشست شش روزه کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی را در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
در این نشست موضوعاتی چون: شناسایی ضعف‌ها و نقاط خوب در اجراات، اجراات موسسات تطبیق کننده در 11 شاخص که در قرارد بیان شده، مرور اجراات در سطح ولایات، بهبود پوشش خدمات صحی در بسته‌های خدمات صحی اساسی و شفاخانه‌ یی، چگونه‌گی بلند بردن کیفیت خدمات صحی، ادامه خدمات صحی به شکل دوامدار، چگونه‌گی پرداخات معاشات و پیشرفت‌ها و چالش‌های کاری از سوی مسوولان به بحث گرفته می‌شود.
داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور راه اندازی این برنامه را یک گام مثبت در راستای بهبود عرضه خدمات صحی در کشور عنوان کرده گفت: هدف راه اندازی این برنامه شناسایی خلاءهای کاری در اجراات و شریک نمودن تجارب کاری مسوولان موسسات تطبیق کننده برای پر نمودن خلاءها در زمینه می‌باشد.
وزیر صحت عامه کشور در ادامه سخنانش روی مدیریت اجراات که در پروژه صحتمندی ایجاد شده است تاکید نموده تصریح کرد: مدیریت اجراات یک فرهنگ تغییر را در بهبود خدمات صحی به میان آورده است که این تغییر ایجاد یک هماهنگی خوب میان وزارت و موسسات تطبیق کننده و حسابدهی در اجراات کاری می‌باشد.
این نشست برای 6 روز ادامه دارد که در آن تمام مسوولان موسسات تطبیق کننده خدمات صحی طبق تقسیم اوقات تعیین شده اشتراک می‌کنند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۵:۲۳
Background image

از روز جهانی فارمسست گرامی‌داشت به عمل آمد

وزارت صحت عامه کشور، از روز جهانی فارمسست به منظور قدردانی از کارکردهای فارمسستان کشور تحت شعار "تحول در صحت جهانی" گرامی داشت به عمل آورد.

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۸:۳۰
Background image

تاكيد وزير صحت عامه بر بلند بردن كيفيت خدمات صحي در كشور

داكتر احمد جواد عثماني سرپرست و نامزد وزير صحت عامه، امروز از «انستيتوت طبي فرانسه براي مادران و اطفال» در کابل ديدن کرد.

داكتر عثماني، از تمام بخش‌های این مرکز صحی دیدن نموده و چگونه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۵:۳۳
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با داکتر ریچارد جان برنن رییس پروگرام های صحت حالت اضطرار در حوزه مدیترانه سازمان صحی جهان و هیئت همراه شان

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، طی نشستی با داکتر ریچارد جان برنن رییس پروگرام های صحت حالت اضطرار در حوزه مدیترانه سازمان صحی جهان و هیئت. . .

BACK TO NEWS