۹ عراده موترسایکل به واکسیناتوران در ولایت لوگر به ۹ باب مرکز صحی توزیع شد

rasooli_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۵:۴۹
MOPH

حافظ سعید الرحمن " قادری" رییس صحت‌عامه لوگر تصریح کرد که این موترسایکل ها از کیفیت بالا برخوردار بوده و به کمک مالی اداره یونیسیف، تلاش های ریاست صحت‌عامه لوگر و دفتر ولایتی CAF خریداری شده است.

قرار است از این موتر سایکل ها برای تطبیق واکسین به شکل (اوتریچ) و مردم که در ساحات دور افتاده زنده گی نموده و از خدمات واکسین قسما" محروم مانده اند استفاده خواهند شد.

رییس صحت‌عامه لوگر از کمک مالی اداره یونیسیف اظهار قدردانی نموده و از واکسیناتوران خواست تا از این موتر سایکل ها به شکل درست نگهداری نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۵/۲ - ۱۶:۵۴
Background image

معین عرضه خدمات صحی با نماینده گان اداره یونیسف و سازمان صحی جهان دیدار نموده

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در نشستی با نماینده گان اداره یونیسف و سازمان صحی جهان در مورد هماهنگی بهتر و بیشتر و اجرااتی که از طرف این نهاد ها با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۵/۲ - ۱۶:۴۶
Background image

نظارت از سکتور خصوصی در ولایت پکتیا

در نتیجه نظارت سکتور صحی خصوصی در ولایات پکتیا و لوگر، یک کلینیک سرا پا در ولایت لوگر و ۷ معاینه خانه ، ۳ کلینیک دندان، ۳ اتاق تطبیقات و ۵ لابراتوار در ولایت پکتیا به خاطر نقض قوانین. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۶:۱۰
Background image

رئیس طب وقایه وکنترول امراض ساری به ولایت کاپیسا سفر نموده

داکتر حیدرخان حیدر رئیس طب وقایه وکنترول امراض ساری وزارت صحت‌عامه در سفری که به ولایت کاپیسا داشت با داکتر نیاز محمد (مخلص)  رئیس صحت‌عامه این ولایت دیدار نموده و در مورد عرضه خدمات. . .

BACK TO NEWS