اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند به رسیده‌گی موضوع عملیاتی که از سوی داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته است!

Panah_moph

بر اساس هدایت داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، موضوع عملیات دختر 15 ساله‌ای که دچار تمور مغزی شده بود و عملیات وی توسط داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته و گویا عملیات او ناقص بوده است تحت بررسی قرار دارد.

وزارت صحت عامه داکتر نجیب الله احمدزی را فراخوانده و اصل موضوع را مورد پیگیری قرار داده است؛ اما برای اینکه قضیه باید به صورت همه جانبه تحت بررسی قر‌ار گیرد، حضور فردی که این ادعا را کرده است حتمی می‌باشد و مسوولان ادارات مربوطه در تلاش است تا با اقارب شخص مریض به تماس شود که متاسفانه تا هنوز به دلیل عدم موجودیت شماره های تماس وی موفق به تماس نشده است.

بنا وزارت صحت عامه، از اقارب مریض و یا افرادی که با خانواده شخص مریض آشنایی دارد می‌خواهد که در صورت آگاهی از این موضوع، با این شماره ۰۲۰۲۱۰۰۴۴۸ به تماس شده و وزارت صحت عامه را برای بررسی همه جانبه این موضوع همکاری نمایید!

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۲۳:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه

پیام تسلیت

با کمال تاسف و تاثر اطلاع حاصل نمودیم که داکتر خلیل نرمگو، مسوول واحد جراحی شفاخانه ولسوالی بغلان مرکزی و رئیس اسبق اتحادیه خبرنگاران بغلان، شام امروز در مسیر راه پلخمری . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۹:۳۷
Background image

اطلاعیه توزیع واکسین کرونا برای کارمندان صحی کشور

وزارت صحت عامه کشور تطبیق واکسین کووید-۱۹ را در سرتا سر افغانستان برای کارمندان صحی آغاز می‌نماید. برای جمع آوری معلومات از تمام کارمندان صحی اعم از دولتی و سکتور خصوصی ( داکتران٬ نرس . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۶:۴۸
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند تعیین فیس برای تشخیص ویروس کرونا در مراکز صحي خصوصی

وزارت صحت عامه کشور با درنظر داشت کاهش قیمت مواد مصرفی آزمایش ویروس کرونا، نرخ جدید را برای شفاخانه‌های خصوصی که اجازه آزمایش تست کرونا را دارند تعیین نموده است.

این نرخ، از 4500 . . .

Back to announcements