تقدیر کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه از کارکردهای سرپرست وزارت صحت عامه

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۳:۱۸
تقدیر کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه از کارکردهای سرپرست وزارت صحت عامه

داکتر زلمی زابلی رییس کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه از کارکردها و خدمات داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، با اهدای لوح تقدیر از وی تقدیر کرد.

رییس کمیسیون سمع شکایات، از کاکردهای سرپرست وزارت صحت عامه در راستای بهبود عرضه خدمات صحی به وِیژه رسیده‌گی به چالش های صحی ولایات به نیکی یاد کرده و از تلاش های او ستایش کرد.

سرپرست وزارت صحت عامه از رییس و اعضای کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه تشکری نموده و وعده سپرد که در راستای بهبود عرضه خدمات صحی از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد.

داکتر عثمانی، برای رسیده‌گی به چالش های صحی ولایات تااکنون به 22 ولایت کشور سفر نموده و کاکردها و چالش های صحی این ولایات را از نزدیک مورد بررسی قرار داده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵
Background image

بخش سیستم ثبت الکترونیکی طبی در شفاخانه افغان-جاپان افتتاح شد

داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، امروز سیستم ثبت الکترونیکی طبی را در شفاخانه افغان-جاپان افتتاح نمود.

قرار است با افتتاح این سیستم، تمام مشخصات مریض از هنگام ورود. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸
Background image

نشستی به خاطر بررسی کیفیت خدمات صحی و هماهنگی بیشتر با مسؤولان مؤسسات تطبیق کنندۀ خدمات صحی و شرکای صحی راه اندازی شد

داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی با مسؤولان مؤسسات تطبیق کنندۀ خدمات صحی و شرکای صحی به خاطر هماهنگی بیشتر و بهبود کیفیت خدمات صحی بحث و تبادل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۳
Background image

دیدار سرپرست معینیت مالی و اداری با شماری از استادان و متخصصان طبی

داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با شماری از استادان و متخصصان شفاخانه‌های کابل دیدن نمود.

در این نشست، استادان و متخصصان شفاخانه‌های کابل. . .

BACK TO NEWS