دیدار وزیر صحت عامه با والی کابل

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۵:۲۷
دیدار وزیر صحت عامه با والی کابل

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز در نشستی با آقای محمد یعقوب حیدری والی کابل دیدار و گفتگو نمود.
در این نشست دو طرف روی چگونه‌گی جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، رسیده‌گی فوری به واقعات فوتی ناشی از این ویروس و تقویت تیم های سمپل گیری در شهر کابل بحث و تبادل نظر نمودند.
وزیر صحت عامه کشور، بر جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و هماهنگی بیشتر در راستای مبارزه با این ویروس میان ادارات تاکید نموده و در دو حکم جداگانه آقای خوشحال نبی زاده را به حیث سرپرست ریاست صحت عامه کابل و نیز آقای ناصر فوشنجی را با حفظ بست فعلی به حیث رییس ولایتی مبارزه با ویروس کرونا تعیین نمود.
از سوی هم، آقای حیدری از ایجاد یک کمیته مشترک عملیاتی برای رسیده‌گی فوری به واقعات فوتی ناشی از ویروس کرونا خبر داده گفت که یک کمیته مشترک عملیاتی برای رسیده‌گی فوری به واقعات فوتی در شهر کابل ایجاد شده است و این کمیته موظف گردیده تا شهدای ویروس کرونا را مطابق با رهنمودهای صحی در مکان تعیین شده دفن نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۱۴:۱۳
Background image

باز ديد از شفاخانه ولايتى و شفاخانه اختصاصى مريضان كرونا (كوويد١٩)

دكتور وحيد مجروح "معين عرضهء خدمات صحى و ارت صحت عامه" امشب ساعت يازده راهى ولايت وردك شد و ضمن خبرگيرى از پرسونل صحى، مخصوصاً آن همكاران ما كه به ويروس كوويد ١٩ مبتلا شده اند، از بخش. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۳ - ۱۶:۴۸
Background image

حملهء تروريستى در شفاخانهء صد بستر دشت برچى

تسهيلات و پرسونل صحى بر اساس تمام معاهدات بين المللى از هرگونه تعرض و تهاجم بايد مصوون و محفوظ باشد.
ولى متاسفانه در افغانستان همواره اين تسهيلات و پرسونل صحى و مريضاني كه با اميد درمان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۵:۲
Background image

وزير صحت‌عامه كاركردهاي كابل امبولانس را از نزديك بررسي نمود

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت‌عامه کشور امروز، از بخش کابل امبولانس ديدن نموده و كاركردهاي اين اداره را از نزديك بررسي نمود.
وزير صحت‌عامه كشور، نقش اين اداره را در راستاي رسيده‌گی. . .

BACK TO NEWS