دیدار وزیر صحت عامه با والی کابل

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۵:۲۷
دیدار وزیر صحت عامه با والی کابل

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز در نشستی با آقای محمد یعقوب حیدری والی کابل دیدار و گفتگو نمود.
در این نشست دو طرف روی چگونه‌گی جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، رسیده‌گی فوری به واقعات فوتی ناشی از این ویروس و تقویت تیم های سمپل گیری در شهر کابل بحث و تبادل نظر نمودند.
وزیر صحت عامه کشور، بر جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و هماهنگی بیشتر در راستای مبارزه با این ویروس میان ادارات تاکید نموده و در دو حکم جداگانه آقای خوشحال نبی زاده را به حیث سرپرست ریاست صحت عامه کابل و نیز آقای ناصر فوشنجی را با حفظ بست فعلی به حیث رییس ولایتی مبارزه با ویروس کرونا تعیین نمود.
از سوی هم، آقای حیدری از ایجاد یک کمیته مشترک عملیاتی برای رسیده‌گی فوری به واقعات فوتی ناشی از ویروس کرونا خبر داده گفت که یک کمیته مشترک عملیاتی برای رسیده‌گی فوری به واقعات فوتی در شهر کابل ایجاد شده است و این کمیته موظف گردیده تا شهدای ویروس کرونا را مطابق با رهنمودهای صحی در مکان تعیین شده دفن نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۳:۰
Background image

چگونگی کارکرد مسوولان صحی مرکز و ولایات در امر مبارزه با ویروس کرونا مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان و داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی از راه دور با رییسان صحت‌عامۀ ولایات، نمایندگان موسسات تطبیق کنندۀ خدمات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۹
Background image

کارکردهای مرکز سوق و اداره عملیاتی کرونا مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، امروز چگونه‌گی کارکردهای مرکز سوق و اداره عملیاتی کرونا را در پیوند به آموزش کارمندان صحی در بخش‌های مراقبت‌های جدی و چگونه‌گی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۹
Background image

چگونگی حل چالش‌های عرضه خدمات صحی با رییسان مرکز و ولایات به بررسی گرفته شد

\داکتر وحید مجروح معین عرضۀ خدمات صحی در نشستی از طریق ویدیو کنفرانس با رییسان مرکز و صحت‌عامۀ ولایات در مورد حل چالش‌ها، بازنگری تشکیل کارمندان، صلاحیت‌ها و مسوولیت‌های رییسان صحت‌عامۀ. . .

BACK TO NEWS