دیدگاه های جلالتمآب رییس جمهور کشور در مورد بهبود عرضه خدمات صحی در نشستی با مسوولان صحی شریک ساخته شد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۱:۲۱
دیدگاه های جلالتمآب رییس جمهور کشور در مورد بهبود عرضه خدمات صحی در نشستی با مسوولان صحی شریک ساخته شد

داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه در نشستی از طریق ویدیو کنفرانس با رییسان مرکزی، صحت‌عامه ولایات، شرکای صحی، موسسات تطبیق کننده خدمات صحی و نمایندگان سکتور خصوصی روی پیام و دیدگاه های جلالتماب رییس جمهور کشور در مورد بهبود عرضه خدمات صحی صحبت نمود.

معین عرضه خدمات صحی در ادامه این نشست گفت: جلالتمآب رییس جمهور کشور به خاطر بهبود عرضه خدمات صحی خواهان عملی سازی موارد ذیل از سوی مسوولان مربوطه گردید که این موارد شامل، ایجاد تغییر در سکتور صحی، ایجاد انگیزه به کارمندان تا سطح پائین، ارزیابی تمام ریاست‌ها در سطح ولایات، بررسی کیفیت کار موسسات تطبیق کننده خدمات صحی، انتقال بعضی از صلاحیت و مسوولیت ها به رییسان در ولایات، بازنگری تشکیل وزارت صحت‌عامه در هماهنگی با اداره امور ریاست جمهوری می‌باشد.

علاوه برآن دیجیتل سازی سیستم صحی کشور، استفاده از برنامه تیلی مدیسن، مدیکیل ریکارد، ریفورم شفاخانه ها، ارایه تصویر بزرگ از طب وقایه و طب معالجوی، واگذاری بعضی از مسوولیت ها به سکتور های دیگر، شرایط تعامل باشرکای صحی، برنامه فاصله دهی بین ولادت ها و استفاده از روش کشور های موفق در این راستا از جمله دیدگاه های رییس جمهور کشور به سکتور صحت می‌باشد.

هم‌چنان داکتر مجروح از تمام مسوولان صحی مرکز و ولایت خواست تا طرح و پیشنهادات خود را روی مواردی که تذکر یافت با رهبری وزارت شریک نمایند و به خاطر تطبیق وعملی سازی این دیدگاه ها وزارت صحت‌عامه را همکاری همه جانبه نمایند.

از سوی‌هم اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات خود را در مورد دیدگاه و طرح جلالتماب رییس جمهور کشور که به خاطر بهبود عرضه صحی داده است ارایه نموده و به خاطر عملی سازی آن به رهبری وزارت وعده همکاری سپردند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۸
Background image

تاکید رهبری وزارت صحت عامه بر مبارزه با فساد در سکتور صحت

داکتر بشیر نورمل معین پلان و پالیسی وزارت صحت عامه، امروز در نخستین نشست کمیته مشترک وزارت صحت عامه و جامعه مدنی اشتراک نموده و بر مبارزه با فساد اداری در سکتور صحت تاکید نمود.

این. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۲
Background image

عزم ما بهبود کیفیت و کمیت عرضه خدمات صحی در کشور است

تلاش خستگي ناپذير و ارتقاي دانش مسلكي در وارد اورتوپیدی شفاخانه وزير محمد اكبر خان سبب پيشرفت هاي اميدبخشي در عرصه تداوي مشكلات اورتوپيدي شده اند.

امروزه عمليات هاي پيچيده اي که. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۸
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه واکسین کرونا را دریافت کرد

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه و هیئت رهبری این وزارت، امروز واکسین کرونا را دریافت کردند.

داکتر وحید مجروح، تطبیق واکسین کرونا را یک نیاز جدی در راستای محو ویروس کرونا در کشور. . .

BACK TO NEWS