نشستی در مورد پلان گذاری سالانه وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۰
نشستی در مورد پلان گذاری سالانه وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

این نشست تحت رهبری دیوه صمد معین پالیسی و پلان وزارت صحت‌عامه، با اشتراک نمایندگان ادارات مختلف در تالار سهیلا صدیق راه اندازی گردید.
در این نشست گروپ‌های کاری مختلف، برنامه‌های سالانه خود را به خاطر تصویب و نهایی سازی این پلان ارایه نمودند.
معین پالیسی و پلان وزارت صحت‌عامه، در این نشست روی پلان گذاری مبتنی بر شواهد و تمرکز بیشتر بر اولویت‌های سکتور صحت تأکید نمود.
هم‌چنان در این نشست موضوعات ذیل از جمله، هماهنگی بهتر با ولایات و جامعه در روند پلان گذاری، پلان گذاری مشترک با شرکایی صحی و مؤسسات تطبیق کننده بستۀ عرضه خدمات صحی اساسی، ایجاد راهکارهای اساسی به خاطراندازه گیری پیشرفت سالانه، ایجاد برنامه پلان گذاری از پیش تعیین شده در ارتباط با بودجه سالانه و نهادینه شدن سیستم آنلاین که بتواند پلان گذاری وزارت را مدغم سازد، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۵:۲۸
Background image

یک واقعه مثبت ویروس کرونا در افغانستان تثبیت شد

داکتر فیروزالدین فیروز، وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز طی یک نشست خبری از نخستین واقعه مثبت ویروس کرونا در ولایت هرات خبر داد. این نخستین واقعه مثبت ویروس کرونا است که در. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۶:۲۳
Background image

واردات اقلام مواد غذایی از کشور ایران به افغانستان به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق آن به بحث گرفته شد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور، امروز طی نشستی با نماینده‌گان وزارت های زراعت، اقتصاد، مبارزه با حوادت، اتاق تجارت و سرمایه گذاری، اداره نورم واستندرد و اداره هوانوردی ملکی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۶:۱۹
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با رییسان شفاخانه‌ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور امروز، طی نشستی با رییسان شفاخانه ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده دیدار و گفتگو نمود.
در این نشست وزیر صحت عامه کشور پیش‌گیری و کنترول. . .

BACK TO NEWS