چگونه‌گی ارایه خدمات صحی در نشست کمیته عالی نظارت مورد بحث قرار گرفت

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۱۲:۲۲
چگونه‌گی ارایه خدمات صحی در نشست کمیته عالی نظارت مورد بحث قرار گرفت

سه‌شنبه، 12 اسد 1400

نشست کمیته عالی نظارت امروز تحت ریاست داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، با حضور شرکای صحی ملی و بین المللی راه اندازی شد.

در این نشست، مسوولان ادارات مربوطه گزارش‌های کاری شان را در رابطه به چگونه‌گی مدیریت مبارزه با ویروس کرونا، روند تطبیق واکسین کرونا، نتایج ارزیابی جناح ثالث از عملکرد ادارات صحی، روند ارایه خدمات صحی اساسی و شفاخانه‌یی و دیگر موارد مهم صحی ارایه نمودند.

سرپرست وزارت صحت عامه، از همکاری شرکای صحی در راستای تقویت ارایه خدمات صحی به خصوص از کمیته صلیب سرخ و نهاد داکتران بدون مرز که در این وضعیت جنگی شفاخانه‌های ولایتی هلمند و کندهار را حمایت می‌کنند قدردانی کرد.

داکتر مجروح، هم‌چنان از کارکردهای تمام کارکنان صحی که در این وضعیت بحرانی در ناامن ترین نقاط کشور در مراکز صحی حضور دارند و برای نجات جان مردم تلاش می‌کنند تشکری کرد.

او هم‌چنان بر هماهنگی مشترک وزارت صحت عامه با شرکای صحی تاکید کرده و از شرکای صحی خواست تا وزارت صحت عامه را در این شرایط حساس که فشار کار با توجه به وضعیت جنگی و پاندمی کرونا بالای مراکز صحی بیشتر شده است همکاری نماید.

داکتر مجروح، بر عملکرد وزارت صحت عامه در راستای کنترل و مبارزه با ویروس کرونا اشاره نموده گفت که مبارزه با موج سوم ویروس کرونا ادامه دارد و مراکز صحی از لحاظ امکانات بیشتر از گذشته تجهیز و ظرفیت کارمندان صحی تقویت گردیده است.

سرپرست وزارت صحت عامه، در ادامه سخنانش خاطرنشان ساخت که روند تطبیق واکسین کرونا در سراسر کشور به گونه جدی ادامه دارد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۰ - ۱۷:۱۸
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده یو ان دی پی

شنبه، 10 میزان 1400

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با نماینده برنامه توسعه‌ای سازمان ملل (یو ان دی پی) در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، راجع به ادامه پروژه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۸ - ۲۱:۲۲
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان

پنج‌شنبه، 8 میزان 1400

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان(سیو د چلدرن) در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود..

در این دیدار،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۵:۵۲
Background image

بیست تیم صحی برای ارایه خدمات به بی‌جا شده‌گان در شهر کابل توظیف شد

چهارشنبه، 20 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست اضطراری با داکتر عبدالکریم توتاخیل معاون انسجام اداره امور ریاست جمهوری، نماینده‌گان وزارت رسیده‌گی به. . .

BACK TO NEWS