کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۳:۴۰
کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

وزارت صحت عامه کشور، با راه اندازی یک نشست شش روزه کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی را در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
در این نشست موضوعاتی چون: شناسایی ضعف‌ها و نقاط خوب در اجراات، اجراات موسسات تطبیق کننده در 11 شاخص که در قرارد بیان شده، مرور اجراات در سطح ولایات، بهبود پوشش خدمات صحی در بسته‌های خدمات صحی اساسی و شفاخانه‌ یی، چگونه‌گی بلند بردن کیفیت خدمات صحی، ادامه خدمات صحی به شکل دوامدار، چگونه‌گی پرداخات معاشات و پیشرفت‌ها و چالش‌های کاری از سوی مسوولان به بحث گرفته می‌شود.
داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور راه اندازی این برنامه را یک گام مثبت در راستای بهبود عرضه خدمات صحی در کشور عنوان کرده گفت: هدف راه اندازی این برنامه شناسایی خلاءهای کاری در اجراات و شریک نمودن تجارب کاری مسوولان موسسات تطبیق کننده برای پر نمودن خلاءها در زمینه می‌باشد.
وزیر صحت عامه کشور در ادامه سخنانش روی مدیریت اجراات که در پروژه صحتمندی ایجاد شده است تاکید نموده تصریح کرد: مدیریت اجراات یک فرهنگ تغییر را در بهبود خدمات صحی به میان آورده است که این تغییر ایجاد یک هماهنگی خوب میان وزارت و موسسات تطبیق کننده و حسابدهی در اجراات کاری می‌باشد.
این نشست برای 6 روز ادامه دارد که در آن تمام مسوولان موسسات تطبیق کننده خدمات صحی طبق تقسیم اوقات تعیین شده اشتراک می‌کنند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۱۴:۱۳
Background image

باز ديد از شفاخانه ولايتى و شفاخانه اختصاصى مريضان كرونا (كوويد١٩)

دكتور وحيد مجروح "معين عرضهء خدمات صحى و ارت صحت عامه" امشب ساعت يازده راهى ولايت وردك شد و ضمن خبرگيرى از پرسونل صحى، مخصوصاً آن همكاران ما كه به ويروس كوويد ١٩ مبتلا شده اند، از بخش. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۳ - ۱۶:۴۸
Background image

حملهء تروريستى در شفاخانهء صد بستر دشت برچى

تسهيلات و پرسونل صحى بر اساس تمام معاهدات بين المللى از هرگونه تعرض و تهاجم بايد مصوون و محفوظ باشد.
ولى متاسفانه در افغانستان همواره اين تسهيلات و پرسونل صحى و مريضاني كه با اميد درمان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۵:۲
Background image

وزير صحت‌عامه كاركردهاي كابل امبولانس را از نزديك بررسي نمود

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت‌عامه کشور امروز، از بخش کابل امبولانس ديدن نموده و كاركردهاي اين اداره را از نزديك بررسي نمود.
وزير صحت‌عامه كشور، نقش اين اداره را در راستاي رسيده‌گی. . .

BACK TO NEWS