کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۳:۴۰
کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

وزارت صحت عامه کشور، با راه اندازی یک نشست شش روزه کارکردهای شش ماه پروژه صحتمندی را در سال جاری مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
در این نشست موضوعاتی چون: شناسایی ضعف‌ها و نقاط خوب در اجراات، اجراات موسسات تطبیق کننده در 11 شاخص که در قرارد بیان شده، مرور اجراات در سطح ولایات، بهبود پوشش خدمات صحی در بسته‌های خدمات صحی اساسی و شفاخانه‌ یی، چگونه‌گی بلند بردن کیفیت خدمات صحی، ادامه خدمات صحی به شکل دوامدار، چگونه‌گی پرداخات معاشات و پیشرفت‌ها و چالش‌های کاری از سوی مسوولان به بحث گرفته می‌شود.
داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور راه اندازی این برنامه را یک گام مثبت در راستای بهبود عرضه خدمات صحی در کشور عنوان کرده گفت: هدف راه اندازی این برنامه شناسایی خلاءهای کاری در اجراات و شریک نمودن تجارب کاری مسوولان موسسات تطبیق کننده برای پر نمودن خلاءها در زمینه می‌باشد.
وزیر صحت عامه کشور در ادامه سخنانش روی مدیریت اجراات که در پروژه صحتمندی ایجاد شده است تاکید نموده تصریح کرد: مدیریت اجراات یک فرهنگ تغییر را در بهبود خدمات صحی به میان آورده است که این تغییر ایجاد یک هماهنگی خوب میان وزارت و موسسات تطبیق کننده و حسابدهی در اجراات کاری می‌باشد.
این نشست برای 6 روز ادامه دارد که در آن تمام مسوولان موسسات تطبیق کننده خدمات صحی طبق تقسیم اوقات تعیین شده اشتراک می‌کنند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۳:۵۵
Background image

اشتراک وزیر صحت عامه کشور در شصت ششمين نشست حوزه مديترانه‌ای سازمان صحى جهان

این نشست با اشتراک وزرای صحت 22 کشور حوزه مدیترانه، نهادهای بین المللی و سازمان‌های مدنی از 14 تا 17 اکتوبر سال جاری در شهر تهران جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

هدف این نشست بحث و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۲:۵۶
Background image

کمپاین واکسین پولیو به هدف معافیت دهی 8.5 میلیون طفل در افغانستان آغاز گردید

کمپاین فرعی معافیت دهی (SNIDs) به منظور محو پولیو امروز راه اندازی گردید. این کمپاین پنج روزه به هدف واکسین نمودن 8.5 میلیون طفل زیر سن پنج سال در 324 ولسوالی کشور تطبیق می‌گردد.
این. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۶:۲۷
Background image

چگونه‌گی مبارزه با بیماری‌های زونوس مورد ارزیابی قرار گرفت

وزارت صحت‌عامۀ جمهوری اسلامی افغانستان، چگونه‌گی مبارزه با بیماری‌های زونوس را طی نشستی مورد ارزیابی قرار داد.
داکتر فدا محمد، پیکان معین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه در این نشست، گفت:. . .

BACK TO NEWS