کارکردهای مسؤولان صحی در امر مبارزه با ویروس کرونا در نشستی به بررسی گرفته شد

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۳
کارکردهای مسؤولان صحی در امر مبارزه با ویروس کرونا در نشستی به بررسی گرفته شد

نشستی تحت رهبری داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان با اشتراک داکتر وحید مجروح معین عرضۀ خدمات صحی و داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت عامه و رییسان این وزارت به خاطر مبارزه با ویروس کرونا و بهبود عرضۀ خدمات صحی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی گردید.

در این نشست نخست مسؤولان صحی در مورد پیشرفت‌ها وعملی شدن هدایات جلالتمآب رییس جمهور کشور که در مورد بهبود عرضۀ خدمات صحی و مبارزه با ویروس کرونا داده بود به اشتراک کنندگان گزارش دادند.

معین پالیسی و پلان ضمن استماع به گزارش کاری مسؤولان صحی هدایت داد تا درقسمت رفع چالش‌ها و عملی شدن هدایات که از طرف رییس جمهور کشور به مسؤولان صحی سپرده شده بود اقدامات جدی نمایند.

علاوه بر آن در این نشست معین‌های وزارت صحت عامه در مورد حالت عمومی ویروس کرونا در کشور، بررسی گزارش دریافتی تیم‌های نظارتی از ولایت‌های هرات، قندهار و ننگرهار در مورد لابراتوارها و بهبود عرضۀ خدمات صحی با اشتراک کنندگان صحبت نموده که به مسؤولان مربوطه هدایات لازم داده شد.

از سوی هم اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات خود را برای بهبود عرضۀ خدمات صحی به رهبری وزارت ارایه نموده و وعدۀ همکاری بیشتر را در این راستا سپردند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۲:۱۳
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده یونیسف

دوشنبه، 20 ثور 1400

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با بانو الیس اکونگا معاون نماینده یونیسف در افغانستان دیدار و گفتگو نمود.

سرپرست وزارت عامه، در رابطه به تاخیر. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۳:۳۸
Background image

کارکردهای ادارات صحی در پیوند به مبارزه با موج سوم ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفت

شنبه، 18 ثور 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه کشور، امروز در نشستی کارکردهای ادارات صحی را در مرکز و ولایات مورد بررسی قرار داد.

در این نشست، مسوولان کمیته‌های تخنیکی این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۳:۴۴
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه بر تجهیز مراکز صحی تاکید نمود

پنج‌شنبه، 16 ثور 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه کشور، امروز در جلسه بورد این وزارت بر تجهیز مراکز صحی به ویژه نصب دستگاه های تولید آکسیجن تاکید کرد.

داکتر مجروح، ضمن. . .

BACK TO NEWS