کارکردهای مسؤولان صحی در امر مبارزه با ویروس کرونا در نشستی به بررسی گرفته شد

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۳
کارکردهای مسؤولان صحی در امر مبارزه با ویروس کرونا در نشستی به بررسی گرفته شد

نشستی تحت رهبری داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان با اشتراک داکتر وحید مجروح معین عرضۀ خدمات صحی و داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت عامه و رییسان این وزارت به خاطر مبارزه با ویروس کرونا و بهبود عرضۀ خدمات صحی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی گردید.

در این نشست نخست مسؤولان صحی در مورد پیشرفت‌ها وعملی شدن هدایات جلالتمآب رییس جمهور کشور که در مورد بهبود عرضۀ خدمات صحی و مبارزه با ویروس کرونا داده بود به اشتراک کنندگان گزارش دادند.

معین پالیسی و پلان ضمن استماع به گزارش کاری مسؤولان صحی هدایت داد تا درقسمت رفع چالش‌ها و عملی شدن هدایات که از طرف رییس جمهور کشور به مسؤولان صحی سپرده شده بود اقدامات جدی نمایند.

علاوه بر آن در این نشست معین‌های وزارت صحت عامه در مورد حالت عمومی ویروس کرونا در کشور، بررسی گزارش دریافتی تیم‌های نظارتی از ولایت‌های هرات، قندهار و ننگرهار در مورد لابراتوارها و بهبود عرضۀ خدمات صحی با اشتراک کنندگان صحبت نموده که به مسؤولان مربوطه هدایات لازم داده شد.

از سوی هم اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات خود را برای بهبود عرضۀ خدمات صحی به رهبری وزارت ارایه نموده و وعدۀ همکاری بیشتر را در این راستا سپردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵
Background image

بخش سیستم ثبت الکترونیکی طبی در شفاخانه افغان-جاپان افتتاح شد

داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، امروز سیستم ثبت الکترونیکی طبی را در شفاخانه افغان-جاپان افتتاح نمود.

قرار است با افتتاح این سیستم، تمام مشخصات مریض از هنگام ورود. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸
Background image

نشستی به خاطر بررسی کیفیت خدمات صحی و هماهنگی بیشتر با مسؤولان مؤسسات تطبیق کنندۀ خدمات صحی و شرکای صحی راه اندازی شد

داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی با مسؤولان مؤسسات تطبیق کنندۀ خدمات صحی و شرکای صحی به خاطر هماهنگی بیشتر و بهبود کیفیت خدمات صحی بحث و تبادل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۳
Background image

دیدار سرپرست معینیت مالی و اداری با شماری از استادان و متخصصان طبی

داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با شماری از استادان و متخصصان شفاخانه‌های کابل دیدن نمود.

در این نشست، استادان و متخصصان شفاخانه‌های کابل. . .

BACK TO NEWS