گفتگوی وزير صحت عامه با رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو

Panah_moph
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۶:۷
گفتگوی وزير صحت عامه با رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو

داكتر احمد جواد عثماني سرپرست و نامزد وزير صحت عامه، امروز در نشستي از راه دور با سیرلیام دونالدسن رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو گفتگو نمود.

در اين نشست دو طرف روي تاثيرات بحران ويروس كرونا بر روند تطبيق واكسين پوليو، چالش هاي موجود، برنامه هاي آينده مبني بر سرعت بخشيدن روند واكسين پوليو و كاهش واقعات پوليو در ولايات غربي كشور بحث و تبادل نظر نمودند.

سرپرست وزارت صحت عامه در كنار برنامه مبارزه با ويروس پوليو، برنامه هاي كاري اش را در رابطه به بهبود عرضه خدمات صحي در كشور با رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو شريك كرد.

هم‌چنان، آقای دونالدسن از برنامه های رهبری وزارت صحت استقبال نموده و بر حمایت این نهاد در راستای مبارزه با ویروس پولیو در افغانستان تاکید کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۴:۲
Background image

۷۰۰ هزار دوز واکسین کرونا کمک کشور چین به افغانستان رسید

رئیس جمهور محمد اشرف غنی در مراسمی که به مناسبت رسیدن ۷۰۰ هزار دوز واکسین کرونا کمک کشور چین به افغانستان برگزار شده بود، گفت که واکسین هدیه حیات است و از کشور چین بخاطر کمک هایش ابراز. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۰:۵۵
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه طي يك فراخوان ملي خواهان همکاری و حمايت مردم از سكتور صحت گرديد

جمعه ٢١ جوزا ١٤٠٠

داكتر وحيد مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در يك فراخوان ملي خواهان همكاري و حمايت مردم از سكتور صحت در راستای مبارزه با ویروس کرونا گرديد.

سرپرست وزارت صحت عامه،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۶:۵
Background image

تفاهم‌نامه همکاری میان وزارت صحت عامه و جمعیت هلال احمر افغانی به امضا رسید

چهارشنبه، 19 جوزا 1400

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز ضمن ارایه معلومات در رابطه به وضعیت صحی کشور، تفاهم‌نامه همکاری را با داکتر نیلاب مبارزسرپرست جمعیت هلال احمر. . .

BACK TO NEWS