گفتگوی وزير صحت عامه با رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو

Panah_moph
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۶:۷
گفتگوی وزير صحت عامه با رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو

داكتر احمد جواد عثماني سرپرست و نامزد وزير صحت عامه، امروز در نشستي از راه دور با سیرلیام دونالدسن رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو گفتگو نمود.

در اين نشست دو طرف روي تاثيرات بحران ويروس كرونا بر روند تطبيق واكسين پوليو، چالش هاي موجود، برنامه هاي آينده مبني بر سرعت بخشيدن روند واكسين پوليو و كاهش واقعات پوليو در ولايات غربي كشور بحث و تبادل نظر نمودند.

سرپرست وزارت صحت عامه در كنار برنامه مبارزه با ويروس پوليو، برنامه هاي كاري اش را در رابطه به بهبود عرضه خدمات صحي در كشور با رییس عمومی بورد مستقل ارزیابی و ابتکار جهانی محو پولیو شريك كرد.

هم‌چنان، آقای دونالدسن از برنامه های رهبری وزارت صحت استقبال نموده و بر حمایت این نهاد در راستای مبارزه با ویروس پولیو در افغانستان تاکید کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۴:۲
Background image

طرح مبارزه با موج دوم ویروس کرونا در کشور مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، در نشستی با مسوولان صحی این وزارت طرح مبارزه با موج دوم ویروس کرونا در کشور را مورد ارزیابی قرار داد.

این طرح به خاطر هماهنگی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۴:۴
Background image

کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی به دولت افغانستان مساعدت کرد

کشور کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی را که به دولت جمهوری اسلامی افغانستان مساعدت کرده بود، امروز در نشستی به وزارت صحت عامه کشور تسلیم کرد. این محموله شامل 277 هزار ماسک می‌باشد.

. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۴:۴۲
Background image

نشستی به خاطر مبارزه با شیوع موج دوم ویروس کرونا در کشور با مسوولان صحی مرکز و ولایات راه اندازی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس با مسوولان صحی مرکز و صحت‌عامه ولایات به خاطر تدابیر و آمادگی‌ها در مراکز صحی مبارزه باشیوع موج. . .

BACK TO NEWS