24 مارکیت عمده فروشی ادویه در ولایت هرات مسدود گردید

Panah_moph
دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۲:۴۹
 24مارکیت عمده فروشی ادویه در ولایت هرات مسدود گردید

به سلسله کمپاین جمع آوری و بررسی مارکیت های دوا وغذاهای تاریخ گذشته در سراسر کشور، ریاست صحت عامه هرات، از مسدود نمودن 24 عمده فروشی ادویه، دراین ولایت خبر می دهد.
این عمده فروشی ها نظر به تکمیل نبودن اسناد قانونی، فروش خود سرانه و توزيع دواهای بی کیفیت و تاریخ گذشته، در ولایت هرات از سوي رياست صحت عامه این ولایت مسدود گرديد.
رییس صحت عامه هرات می افزاید، در صورت تخلف و باز نمودن این ادویه فروشی ها، با مسوولین برخورد قانونی صورت گرفته و به ارگان عدلی وقضایی کشور معرفی خواهند شد.
وزارت صحت‌عامۀ کشور، در همکاری با ریاست‌های صحت‌عامه ولایات، کمپاین جمع آوری دوا و مواد خوراکه تاریخ گذشته را در 34 ولایت کشور راه اندازی کرده است.
هدف از راه اندازی این کمپاین جلوگیری از مواد غذایی بی کیفیت و دوا های تاریخ گذشته در بازار های کشور می‌باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۶:۳۸
Background image

شفاخانه صدبستر دشت برچی بازگشایی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، روند ارایه خدمات صحی را در شفاخانه صدبستر دشت برچی پس از بازسازی طی نشستی امروز افتتاح نمود. این شفاخانه به. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۶:۶
Background image

تلاش وزارت صحت عامه برای رفع کمبود اکسیجن در مراکز صحی

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز در یک نشست خبری اعلام نمود که چالش های کمبود اکسیجن در مراکز صحی با فعال سازی یک شرکت جدید تولید اکسیجن و نظارت جدی از رساندن. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۵۷
Background image

دیدار وزیر صحت‌عامه با استادان برنامه اکمال تخصص

داکتر احمد جوادعثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با استادان برنامه اکمال تخصص طی نشستی دیدار نمود.

در این دیدار نخست استادان اکمال تخصص برنامه‌ها و. . .

BACK TO NEWS