اعلان ثبت نام و اخذ امتحان ارزیابی اسناد تحصیلی کدر متوسطه طبی آموزش دیده خارج کشور و ارزیابی اسناد تجربه کاری

Panah_moph

قرار است که امتحان ارزیابی اسناد تحصیلی خارج مرز به اساس کتگوری های نرس، قابله، تکنیشن لابراتوار، تکنیشن فارمسی، تکنیشن اکسری، تکنیشن انستیزی، تکنیشن چشم، تکنیشن دندان، واکسیناتور و تکنیشن فزیوتراپی در وزارت صحت عامه اخذ گردد.

بناً به اطلاع متقاضیان که خارج کشور تحصیل کرده اند وشرایط اسناد ذیل را داشته باشند میتوانند جهت ثبت نام همرا با اسناد اصلی و کاپی رنگه به ریاست عمومی منابع بشری وزارت صحت عامه مراجعه نمایند.

شرایط ثبت نام و اسناد ضروری مطابق لایحه اسناد خارج مرز.

  1. داشتن تذکره تابعت افغانستان و موجودیت تذکره.
  2. چهار قطعه عکس جدید(فعلی).
  3. سن متقاضی از 50 سال بالا نباشد.
  4. داشتن سند فراغت صنف دوازده تائید شده وزارت معارف و موجودیت شهادت نامه.
  5. سندفراغت مسلکی که نشان دهنده آموزشی اساسی باشد(آنعده از افراد که در خارج کشور در رشته های متواقع این لایحه بشکل اکادمی تحصیلات نیمه عالی خویش را به پایان رسانیده باشند و اسناد تحصیلی آن از طریق نمایندگی های سیاسی کشور افغانستان مقیم آن کشور و همچنان تائیدی وزارت خارجه امارت اسلامی افغانستان را داشته باشد.)
  6. درصورتیکه سال فراغت شان در سند تحصیلی مشخص نباشد باید ترانسکریپ نمرات چهار سمیستر با ذکر سال از مرجع تحصیلی خویش بعد از تائیدی نمایندگی سیاسی افغانستان در همان کشور را ارایه نمایند و شروع تحصیل شان بعد از فراغت مکتب قابل محاسبه می باشد.
  7. شمولیت در امتحان بعداز طی مراحل اداری ثبت وراجستر اسناد تائیدی کمیته بررسی اسناد صورت میگیرد.
  8. این امتحان غرض تثبیت رشته مسلکی افراد اجرا میگردد و برای شان تصدیق نامه داده می شود.
  9. اشخاصیکه قبلاً در پروسه سال های قبل اسناد تحصیلی خویش را تکمیل کرده نتوانسته بودند و رد شده باشند فعلاً اسناد خویش را تکمل کرده باشند میتوانند دوباره ثبت نام نمایند.

تاریخ شروع ثبت نام روز یکشنبه مورخ 1/ جوزا /1401 و تاریخ ختم ثبت نام 31/ جوزا /1401 می باشد.

محل ثبت نام: مدیریت عمومی تخنیکی ارزیابی اسناد خارج مرز ریاست ارتقاظرفیت وانکشاف اداره ریاست عمومی منابع بشری وزارت صحت عامه

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۰:۲۷
Background image

کمپاین سرتاسری واکسین پولیو در تمام ولایات افغانستان آغاز گردید

کابل،22/10/1443 هـ . ق 2/3/1401 هـ. ش - وزارت صحت عامه امارت اسلامی افغانستان در همکاری با اداره یونیسف و سازمان صحی جهان کمپاین سرتاسری واکسین پولیو را امروز در کشور آغاز نمود. این . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۰:۴۶
Background image

اطلاعیه ریاست اکمال تخصص در مورد ثبت نام امتحان استادی التراسوند

قرار است ریاست اکمال تخصص ثبت نام امتحان استادی التراسوند را از تاریخ 27/2/1401 برای دوهفته در مقر این ریاست، همه روزه از شنبه الی چهار شنبه آغاز نماید. متقاضیان محترم می توانند، طبق . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۵ - ۱۱:۱۸
Background image

اطلاعیه ریاست اکمال تخصص در مورد ضرب العجل ثبت نام و طی مراحل نمودن اسناد های کاندیدان کامیاب شده

بدینوسیله به اطلاع کاندیدان موفق و تقسیمات شده در بست های کمبود ترینی شفاخانه های تخصصی مرکز و ولایات که در امتحان شمولیت به برنامه تخصص سال 1400 موفق گردیده ولی جهت طی مراحل اسناد و . . .

Back to announcements