اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند استخدام شماری از کارمندان صحی برای مبارزه با ویروس کرونا در کشور

Panah_moph

طوری‌که می‌دانید طبابت و کارمندان صحی بیشتر از هر روز دیگر در افغانستان به آزمون بزرگ مواجه است و برای موفقیت در این آزمون با همدلی و کار مشترک نیاز است تا صحت و سلامت مردم عزیز ما تامین شود.

  با توجه به وضعیت صحی موجود و گسترش ویروس کرونا در کشور این وزارت نیاز به کارمندان صحی بیشتر دارد. کارمندانی که جدیدا استخدام می‌شوند در کنار دیگر کارمندان در مراکز صحی موجود، توظیف می‌گردند.

بنا وزارت صحت عامه، از تمام کارمندان صحی که بیکار اند  و یا در ادارات غیر صحی مصروف خدمت اند می‌خواهد به گونه داوطلبانه هرچه زودتر از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.

این کارمندان شامل متخصصین طب، داکترانی که از رشته طب فارغ شده اند، نرس ها و قابله ها، فارمسیست ها، تکنیشن ها و غیره می گردند.

برای کارمندان مسلکی رضا کار، تمام امتیازات مادی و معنوی که برای کارمندان صحی شامل سیستم در نظر گرفته شده است پرداخت می شود.

 شما می‌توانید تنها فورم درخواستی را به این ایمیل زیر بفرستید و اسنادهای تحصیلی در مرحله بعد از شما خواسته خواهد شد:ppp.shamoon@gmail.com

فورم ثبت نام را از طریق این لینک دریافت نمایید و بعد از خانه پری آنرا به ایمیل ذکر شده بفرستید:

یاد داشت: کسانی که به ایمیل دسترسی ندارند می‌توانند با این شماره ها به تماس شوند و ثبت نام نمایند:  0700418462 -0778765489

Latest announcements

جمعه ۱۴۰۰/۳/۲۱ - ۱۸:۲۲
Background image

د عامې روغتیا وزارت اعلامیه

ګرانو هېواد والو!

زموږ په هېواد کې د کورونا ویروس درېیمې څپې خپرېدل د اوج خواته د نږدې کېدو په حال کې ده او د پېښو شمېر ورځ په ورځ زیاتېږي.

د عامې روغتیا وزارت او د هېواد روغتیايي . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۲۰
Background image

خبرتیا!

ټول روغتیايي او د رسنیو درانه همکاران کولاﺉ شي دغه روغتیایي مرکزونو ته، چې نوم او پته یې په مرکز او ولایتونو کې په لاندې لېست کې ذکر شوې ده مراجعه  وکړي او خپل ځانونه دې واکسین کړي.

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۸
Background image

د غمرازۍ پیغام

په ډېره خواشینۍ سره مو خبر ترلاسه کړ، چې د افغانستان د طبي ټولنې یو بل متخصص او کادر نن سهار په ننګرهار ولایت کې د ماین په چادونه کې په مظلومانه ډول خپل ژوند له لاسه ورکړ.

ډاکتر صدف چې . . .

Back to announcements