اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند استخدام شماری از کارمندان صحی برای مبارزه با ویروس کرونا در کشور

Panah_moph

طوری‌که می‌دانید طبابت و کارمندان صحی بیشتر از هر روز دیگر در افغانستان به آزمون بزرگ مواجه است و برای موفقیت در این آزمون با همدلی و کار مشترک نیاز است تا صحت و سلامت مردم عزیز ما تامین شود.

  با توجه به وضعیت صحی موجود و گسترش ویروس کرونا در کشور این وزارت نیاز به کارمندان صحی بیشتر دارد. کارمندانی که جدیدا استخدام می‌شوند در کنار دیگر کارمندان در مراکز صحی موجود، توظیف می‌گردند.

بنا وزارت صحت عامه، از تمام کارمندان صحی که بیکار اند  و یا در ادارات غیر صحی مصروف خدمت اند می‌خواهد به گونه داوطلبانه هرچه زودتر از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.

این کارمندان شامل متخصصین طب، داکترانی که از رشته طب فارغ شده اند، نرس ها و قابله ها، فارمسیست ها، تکنیشن ها و غیره می گردند.

برای کارمندان مسلکی رضا کار، تمام امتیازات مادی و معنوی که برای کارمندان صحی شامل سیستم در نظر گرفته شده است پرداخت می شود.

 شما می‌توانید تنها فورم درخواستی را به این ایمیل زیر بفرستید و اسنادهای تحصیلی در مرحله بعد از شما خواسته خواهد شد:ppp.shamoon@gmail.com

فورم ثبت نام را از طریق این لینک دریافت نمایید و بعد از خانه پری آنرا به ایمیل ذکر شده بفرستید:

یاد داشت: کسانی که به ایمیل دسترسی ندارند می‌توانند با این شماره ها به تماس شوند و ثبت نام نمایند:  0700418462 -0778765489

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۵:۱۱
Background image

اطلاعیه ریاست اکمال تخصص در مورد امتحان انترنس سال 1399

  1. تاریخ اخذ امتحان انترنس 2 عقرب 1399 تعین گردیده است.
  2. امتحان انترنس توسط اداره ملی امتحانات اخذ می‌گردد.
  3. ثبت نام شمولیت از تاریخ 20 سنبله سال 1399 آغاز و الی 20 میزان سال 1399 ادامه . . .
شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۱:۵۲
Background image

اطلاعیه مرکز تشخیص ویروس کوید-۱۹/ Covid-19

هموطنان عزیز کلینیک سراپا ځوان- ZWAN OPD Clinic افتخار دارد که اجازه معاینات کوید-۱۹ (PCR) از ریاست محترم تنظیم و هماهنگی سکتور خصوصی وزارت محترم صحت عامه دریافت نموده است.

. . .
شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۴:۴۷
Background image

اطلاعیه ثبت نام اخذ امتحان ارزیابی اسناد تحصیلی کدر متوسط طبی آموزش دیده خارج کشور

قرار است که امتحان ارزیابی اسناد تحصیلی خارج مرز از کتگوری های نرس، قابله، تکنیشن لابراتوار، تکنیشن فارمسی، تکنیشن اکسری، تکنیشن انستیزی، تکنیشن چشم، تکنیشن دندان، تکنیشن فزیوتراپی و . . .

Back to announcements