اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند استخدام شماری از کارمندان صحی برای مبارزه با ویروس کرونا در کشور

Panah_moph

طوری‌که می‌دانید طبابت و کارمندان صحی بیشتر از هر روز دیگر در افغانستان به آزمون بزرگ مواجه است و برای موفقیت در این آزمون با همدلی و کار مشترک نیاز است تا صحت و سلامت مردم عزیز ما تامین شود.

  با توجه به وضعیت صحی موجود و گسترش ویروس کرونا در کشور این وزارت نیاز به کارمندان صحی بیشتر دارد. کارمندانی که جدیدا استخدام می‌شوند در کنار دیگر کارمندان در مراکز صحی موجود، توظیف می‌گردند.

بنا وزارت صحت عامه، از تمام کارمندان صحی که بیکار اند  و یا در ادارات غیر صحی مصروف خدمت اند می‌خواهد به گونه داوطلبانه هرچه زودتر از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.

این کارمندان شامل متخصصین طب، داکترانی که از رشته طب فارغ شده اند، نرس ها و قابله ها، فارمسیست ها، تکنیشن ها و غیره می گردند.

برای کارمندان مسلکی رضا کار، تمام امتیازات مادی و معنوی که برای کارمندان صحی شامل سیستم در نظر گرفته شده است پرداخت می شود.

 شما می‌توانید تنها فورم درخواستی را به این ایمیل زیر بفرستید و اسنادهای تحصیلی در مرحله بعد از شما خواسته خواهد شد:ppp.shamoon@gmail.com

فورم ثبت نام را از طریق این لینک دریافت نمایید و بعد از خانه پری آنرا به ایمیل ذکر شده بفرستید:

یاد داشت: کسانی که به ایمیل دسترسی ندارند می‌توانند با این شماره ها به تماس شوند و ثبت نام نمایند:  0700418462 -0778765489

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۸:۱
Background image

لطفا برای تقاضای آزمايش لابراتواری بيماري كرونا(كويد-١٩) نكات زير را در نظر داشته باشید:

هموطنان عزیز!
بر اساس شواهد و تجارب عملی، تا زمانی‌که یک شخص دارای اعراض و علایم کلینیکی مرض کرونا را نداشته باشد، ضرور نیست تحت آزمایش ویروس کرونا قرار گیرند.
بنا از تمام هموطنان عزیز . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۵:۴۸
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند استخدام شماری از کارمندان صحی برای مبارزه با ویروس کرونا در کشور

طوری‌که می‌دانید طبابت و کارمندان صحی بیشتر از هر روز دیگر در افغانستان به آزمون بزرگ مواجه است و برای موفقیت در این آزمون با همدلی و کار مشترک نیاز است تا صحت و سلامت مردم عزیز ما . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۷
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در مورد ویروس کرونا

اخیراً شایعاتی در رسانه های اجتماعی در رابطه به مرگ یک تعداد از هموطنان ما در ولایت بدخشان که گویا از اثر ویروس کرونا جان های خود را از دست داده اند، دست بدست می‌شود.

وزارت صحت عامه . . .

Back to announcements