محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه کشور و هیآت همراه  شان  در ادامه سفرش به ولایت بغلان از مرکـــــــــز صحی (CHC) در ولسوالی بورکه این ولایت بازدید نمودند

rasooli_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۸:۵۹
MOPH

در این دیدار محترم وزیر صحت‌عامه، ضمن بازدید از ارایه خدمات صحی برای نیاز مندان به کارمندان صحی این مرکز هدایت داد تا در قسمت رسیده گی به وضعیت صحی آسیب دیده گان حادثه اخیر سیلاب ها رسیده گی همه جانبه نمایند.

همچنان مسوولان صحی ریاست صحت‌عامه ولایت بغلان و مرکزصحی بورکه به محترم داکتر قلندر عباد وزیر صحت‌عامه کشور اطمینان دادند که به خاطر رسیده گی به وضعیت صحی آسیب دیده گان سیلاب اخیر در این ولایت و بیماران دیگر از هیچ نوع سعی وتلاش دریغ نخواهند ورزید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۱۶
Background image

آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) در ولایت هرات

ریاست صحت‌عامه ولایت هرات کمپاین آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) را با حمایت سازمان صحی جهان با توزیع پوسترها در شهر هرات و ولسوالی‌های این ولایت که شامل ولسوالی انجیل، گذره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
Background image

فعال کردن ماشین جن اکسپرت در ولایت پکتیا

یک پایه ماشین جن اکسپرت به خاطر تشخیص بیماری توبرکلوز در شفاخانه زرمت ولایت پکتیا فعال و به بهره برداری سپرده شد.

 

گفتنی است که با فعال شدن این ماشین مشکلات بیشتر بیماران در قسمت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۲۲
Background image

در سال گذشته ١٤٠٢ هـ - ش نزدیک به ( ۴۹۵۵۳ ) عملیات جراحی رایگان در شفاخانه ملی و تخصصی وزیر محمد اکبر خان وزارت صحت‌عامه انجام یافته است

 این عملیات های جراحی شامل ۱۰ هزار و هشتصد و سه عمل جراحی بزرگ و ۳۸ هزار و هفتصد و پنجاه عمل جراحی کوچک می‌شوند که توسط متخصصین و داکتران مجرب افغان با موفقیت و به صورت رایگان اجرا شده. . .

BACK TO NEWS