محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، با حضور نماینده گان اداره یونیسف در دفتر کارش با مسوولان موسسه تطبیق کننده عرضه خدمات صحی جک (JACK) دیدار نمود

rasooli_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۵:۵۶
MOPH

در این نشست، فعالیت های انجام شده توسط این نهاد در ولایت غزنی، ارائه خدمات صحی معیاری به باشنده گان این ولایت، پرداخت یکسان معاشات به کارمندان صحی و تحویل به موقع دواها به مراکز صحی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در مورد ارائه خدمات صحی معیاری به باشنده گان غزنی تاکید نموده و از مسوولان این نهاد خواست تا بهترین خدمات صحی را به مردم  این ولایت ارائه نموده و در قسمت پرداخت معاشات به طور یکسان به کارمندان صحی توجه جدی نمایند.

از سوی‌هم مسئولان موسسه جک در مورد عرضه خدمات صحی معیاری به شهروندان و پرداخت حقوق برابر به کارمندان صحی در ولایت غزنی به رهبری وزارت صحت‌عامه اطمینان دادند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۱۶
Background image

آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) در ولایت هرات

ریاست صحت‌عامه ولایت هرات کمپاین آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) را با حمایت سازمان صحی جهان با توزیع پوسترها در شهر هرات و ولسوالی‌های این ولایت که شامل ولسوالی انجیل، گذره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
Background image

فعال کردن ماشین جن اکسپرت در ولایت پکتیا

یک پایه ماشین جن اکسپرت به خاطر تشخیص بیماری توبرکلوز در شفاخانه زرمت ولایت پکتیا فعال و به بهره برداری سپرده شد.

 

گفتنی است که با فعال شدن این ماشین مشکلات بیشتر بیماران در قسمت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۲۲
Background image

در سال گذشته ١٤٠٢ هـ - ش نزدیک به ( ۴۹۵۵۳ ) عملیات جراحی رایگان در شفاخانه ملی و تخصصی وزیر محمد اکبر خان وزارت صحت‌عامه انجام یافته است

 این عملیات های جراحی شامل ۱۰ هزار و هشتصد و سه عمل جراحی بزرگ و ۳۸ هزار و هفتصد و پنجاه عمل جراحی کوچک می‌شوند که توسط متخصصین و داکتران مجرب افغان با موفقیت و به صورت رایگان اجرا شده. . .

BACK TO NEWS