نشست کمیته عالی مدیریت واقعات عاجل و اضطرار صحی راه اندازی شد

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۲
نشست کمیته عالی مدیریت واقعات عاجل و اضطرار صحی راه اندازی شد

این نشست تحت رهبری داکتر فدامحمد پیکان، معین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، برای آمادگی، وقایه و جلوگیری از سرایت کرونا ویروس به کشور در دفتر کارش دایر گردید.
معین عرضۀ خدمات صحی نخست از کارکردهای تیم‌های صحی سرویلانس که در نقاط مختلف کشور مصروف ارایۀ خدمات صحی استند، اظهار امتنان و قدردانی نموده و روی مواردی چون: چاپ، نشر و ارسال مواد تبلیغاتی دربارۀ کرونا ویروس در مرکز و ولایت‌ها، انتقال وسایل و تجهیزات طبی به شفاخانه‌ها، تهیۀ کلیپ‌های تصویری و نشر آن از طریق رسانه‌ها صحبت نمود.
برعلاوه این موارد داکتر پیکان، روی نصب و نشر پیام‌های صحی در مانیتور‌های شفاخانه‌ها، ساختن رهنمودهای تصویری در میدان‌های هوایی و بنادر کشور، تصحیح فورم موقعیت یابی مسافران، ایجاد بخش مشخص در ویب سایت وزارت برای نشر مطالب مربوط به کرونا ویروس و تصحیح لایحه وظایف کمیته عالی مدیریت واقعات عاجل و اضطرارصحی با اشتراک کنندگان صحبت نمود که برای مسؤولان در مورد هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۲۱:۲
Background image

نشستی به‌خاطر هم‌آهنگی و نظارت از تطبیق برنامه‌های صحی وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

وزارت صحت‌عامه، نشستی را به‌خاطر هماهنگی و نظارت ازتطبیق برنامه‌های صحی، با نمایندگان شرکایی صحی ملی و بین المللی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی نمود.

داکتراحمد جواد عثمانی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۴۲
Background image

مساعدت یک محموله مواد بهداشتی به دولت افغانستان

کشور کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی را که به منظور مبارزه با ویروس کرونا به دولت افغانستان مساعدت نموده بود، امروز طی نشستی به وزارت صحت عامه تسلیم داد .

این محموله شامل کیت‌های. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۱۴
Background image

شفاخانه کووید-19 شیدایی ولایت هرات بنام میر ابراهیم بسیم نام گذاری شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، پس از ولایت های بادغیس و غور، امروز به ولایت هرات رفته و از کارمندان صحی که در خط نخست نبرد با ویروس کرونا قرار داشتند از کاکردهای. . .

BACK TO NEWS