یک تیم از داکتران کشور ترکیه به افغانستان آمده است تا عملیات های مغلق و اختلاطی یورولوژی اطفال را با همکاری داکتران افغان در شفاخانه ملی و تخصصی اطفال اتاترک به طور رایگان برای بیماران انجام دهند

rasooli_admin
شنبه ۱۴۰۳/۲/۱ - ۱۱:۳۵
MOPH

مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، از همکاری داکتران کشور ترکیه به خاطر اجرای عملیات های شان در نزد اطفال ابراز تشکر و قدر دانی نموده گفت:" ما همه مسلمان هستیم و در چوکات دین اسلام به همه مسلمانان خدمت صادقانه می‌کنیم  مخصوصاً اطفال که در اسلام به آن اهمیت خاصی قایل است."

معین عرضه خدمات صحی علاوه نمود، اطفال امروز آینده سازان فردای کشور اند و این یکی از مکلفیت های ما است تا خدمات صحی بهتر و با کیفیت را برای اطفال و همه مردم کشور ارایه نمایم که تلاش ها در این راستا ادامه دارد.

قابل تذکر است که تیم داکتران کشور ترکیه برعلاوه اجرای عملیات های اختلاطی یورولوژی در نزد اطفال داکتران افغان را نیز در این بخش آموزش می‌دهند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال دیدار کرد

محترم داکترمحمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال رییس عمومی کمیته ناروی برای افغانستان در دفتر کارش دیدار کرد.

 در این دیدار دو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۱:۱۲
Background image

نشست گروه مشورتی تخنیکی در کشور قطر آغاز شد

نشست گروه مشورتی تخنیکی (TAG) در دوحه پایتخت قطر با حضورمحترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه و داکترعبدالقدوس بریالی رییس مرکز ملی اضطراری عملیاتی محو پولیو آغاز گردید.

این نشست رسمی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۵
Background image

برنامه آموزشی سه روزه تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان

ریاست ارتقاء ظرفیت و انکشاف اداره وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی سه روزه را تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان با اداره  را برای ۶۰ تن از کارمندان شفاخانه های مرکز و ریاست های. . .

BACK TO NEWS