داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه،امروز با نماینده‌گان سازمان صحی جهان، یونیسف، یو ان اف پی ای، یونما و اوچا دیدارنمود

akbari_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۶ - ۹:۴۵
داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه،امروز با نماینده‌گان سازمان صحی جهان، یونیسف، یو ان اف پی ای، یونما و اوچا دیدارنمود

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در دیداری با نماینده‌گان سازمان صحی جهان، یونیسف، یو ان اف پی ای، یونما و اوچا روی چگونه‌گی بهبود عرضه خدمات صحی به خصوص استفاده از ساختارهای جدید در جای گزینی تیم های صحی سیار و اهمیت کارمندان زن در سکتور صحت گفتگو نمود.

این نماینده‌گان سازمان های بین المللی، بر اهمیت نقش زنان در سکتور صحت تاکید نموده و از رهبری وزارت صحت عامه خواست تا در رابطه به ادامه فعالیت زنان در سکتور صحت با رهبری امارت اسلامی گفتگو نماید.

داکتر قلندر عباد، ضمن تاکید بر بهبود عرضه خدمات صحی، به خصوص استفاده از مدل های پایدار به جای تیم های صحی سیار، از شرکای صحی خواست تا از یک ساختار جدید پایدار به جای تیم های صحی سیار در ساحات دوردست کشور استفاده نمایند.

هم‌چنان رهبری وزارت صحت عامه، نقش زنان را در سکتور صحت مهم خواهنده گفت که با رهبری امارت اسلامی افغانستان در پیوند به اجازه فعالیت زنان در نهادهای صحی گفتگو می‌کند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۱۷
Background image

آموزشی چهار روزه برای 52 تن از کارمندان صحی در ولایت هرات به منظور کنترول و پیشگیری از بیماری های غیر ساری راه اندازی شد

داکتر محمد سمیع کریمی مسؤول دیپارتمنت کنترول امراض غیر ساری وزارت صحت‌عامه این دوره آموزشی را یک گام موثر در راستای جلوگیری از بیماری های غیر ساری و بلند بردن ظرفیت کارمندان صحی در کشور. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۳
Background image

نظارت از سوی مسوولان رياست صحت عامه ولايت پکتیا

تیم نظارت از قوانین صحی و بررسی ریاست صحت‌عامه ولایت پکتیا از یک تعداد معاینه خانه ها، لابراتوار های خصوصی و معاینه خانه های دندان در مرکز شهر گردیز نظارت نمود که در نتیجه 2 مرکز صحی، 4. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۹:۵۳
Background image

نظارت از سوی مسوولان رياست صحت عامه ولايت زابل

تیم نظارت از قوانین صحی ریاست صحت‌عامه ولایت زابل از شماری دواخانه های شخصی، لابراتوارها و معاینه خانه های دندان در مرکز این ولایت نظارت نمود که در نتیجه 9 باب دواخانه، 4 لابراتوار و 8. . .

BACK TO NEWS