نشستی با نماینده گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی راه اندازی شد

Panah_moph
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵ - ۱۵:۴۶
نشستی با نماینده گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی راه اندازی شد

چهارشنبه 25 جوزا 1401
داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت‌عامه در نشستی با نماینده گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی دیدار و گفتگو نمود.
سرپرست وزارت صحت‌عامه در این نشست گفت: نظربه ارزیابی های هیآت وزارت صحت‌عامه که در بیشتر از ولایات صورت گرفته است. ارایه خدمات صحی که از طریق موسسات تطبیق کننده در مراکز صحی صورت می‌گیرد قناعت بخش نبوده و آن را قابل قبول نمی‌دانند.
در ادامه داکترعباد علاوه نمود، آنعده از موسسات تطبیق کننده که در آینده خواهان بدست آوردن قرار داد های بعدی که از طریق پروژه صحتمندی صورت می‌گیرد می باشند باید شرایط ذیل را از جمله ارتقاع بعضی از کلینیک ها، ایجاد کلینیک در ساحات سفید، رساندن خدمات صحی به شکل معیاری و یکمقدار پول به خاطر ضمانت بانکی را داشته باشند درغیر آن قرار داد با آنان فسخ و به هیچ صورت نمی توانند در پروسه های بعدی اشتراک نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۲۱
Background image

ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماينده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

چهارشنبه، ۸ سرطان ۱۴۰۱ داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی طی نشستی دیدار و گفت‌گو نمود. در این دیدار روی چگونه‌گی تطبیق پروژه. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۶ - ۱۶:۵
Background image

آغاز دوره چهارم کمپاین واکسین پولیو در ولایت های فراه غور بادغیس و هرات 

دوشنبه 6 سرطان 1401
دوره چهارم کمپاین ملی واکسین پولیو در ولایت هرات، فراه، بادغیس وغور با حضور داشت والی هرات، مسئولین ریاست صحت‌عامه، نماینده گان ریاست حج واوقاف، اطلاعات وفرهنگ ‌و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۳:۳۵
Background image

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، در سفری به ولایت پکتیا از چگونه‌گی رسیده‌گی به زخمی های که از اثر زلزله آسیب دیده اند از نزدیک بررسی نمود

سرپرست وزارت صحت عامه ضمن بررسی از چگونه‌گی رسیده‌گی کارمندان صحی به زخمی ها، به مسوولان صحی این ولایت هدایت داد تا زخمی های که در وضعیت بد صحی قرار دارند به شفاخانه های کابل منتقل. . .

BACK TO NEWS