از روز جهانی اهدای خون در نشستی گرامی داشت به عمل آمد

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۲۴ - ۱۴:۳۸
از روز جهانی اهدای خون در نشستی گرامی داشت به عمل آمد

سه شنبه 24 جوزا  1401
وزارت صحت‌عامه به همکاری سازمان جهانی صحت (WHO  ) از روز جهانی اهدای خون در نشستی با حضور داکتر محمد حسن غیاثی معین پالیسی و پلان، رییسان و نماینده گان ادارات ذیربط گرامی داشت به عمل آورد.
معین پالیسی وپلان هدف گرامی داشت از این روز را ترویج اهدای خون مصوون برای نیازمندان در کشور دانسته و از مردم خواست تا در این راستا وزارت صحت‌عامه را همکاری همه جانبه نمایند.
در ادامه این نشست داکترغیاثی گفت: آمریت بانک خون وزارت صحت‌عامه برعلاوه ارایه خدمات دیگر توانسته است در سال گذشته 138629 یونت خون را جمع آوری و 126876 یونت خون را به نیازمندان توزیع نماید که دستاورد خوبی برای این وزارت می باشد.
از سوی‌هم داکتر صفی الله ندیب به نماینده گی از سازمان جهانی صحت (  WHO) از ادامه همکاری های این سازمان با بانک خون وزارت صحت‌عامه خبر داده و از مردم خواست تا دست به دست هم داده و با اهدای خون خود جان بیشتر از نیازمندان را که به آن نیاز دارند نجات دهند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۲۱
Background image

ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماينده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

چهارشنبه، ۸ سرطان ۱۴۰۱ داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی طی نشستی دیدار و گفت‌گو نمود. در این دیدار روی چگونه‌گی تطبیق پروژه. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۶ - ۱۶:۵
Background image

آغاز دوره چهارم کمپاین واکسین پولیو در ولایت های فراه غور بادغیس و هرات 

دوشنبه 6 سرطان 1401
دوره چهارم کمپاین ملی واکسین پولیو در ولایت هرات، فراه، بادغیس وغور با حضور داشت والی هرات، مسئولین ریاست صحت‌عامه، نماینده گان ریاست حج واوقاف، اطلاعات وفرهنگ ‌و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۳:۳۵
Background image

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، در سفری به ولایت پکتیا از چگونه‌گی رسیده‌گی به زخمی های که از اثر زلزله آسیب دیده اند از نزدیک بررسی نمود

سرپرست وزارت صحت عامه ضمن بررسی از چگونه‌گی رسیده‌گی کارمندان صحی به زخمی ها، به مسوولان صحی این ولایت هدایت داد تا زخمی های که در وضعیت بد صحی قرار دارند به شفاخانه های کابل منتقل. . .

BACK TO NEWS